6600 Da Mp3 ü Zil Sesi Yapma.

Sponsorlu Bağlantılar

dangerman27

Üye
    Konu Sahibi
6600 Da Mp3 ü Zil Sesi Yapma.
zip içindeki açıklamayı okuyun lütfen.nokia6600 mp3 ü zil sesi yapma yöntemi. http://rapidshare.de/files/8473202/mp3codec6600.zip.html

CRaZYGaMeR

Üye
çok saol tşkrlr

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
eywallah eline sağlık

hasisa

hasisa

Üye
ben bu dosyayı indiremedim veya bakamadım
bibi izah ederse iyi olur

yoks

Üye
zipin içnde Açıklama Yokii

ahmetacer

Üye
USTA ELLERINE SAGLIK BUNU NASIL KURACAGIZ?

esesli

Üye
slm kardesım oncelıkle bısı sormak ıstıyorm bende eskıden 66oo wardı ama sımdı sx1ım war we bu telefonların bırbırıne cook benzedıgını bılıorum..sormak ıstedıgım sey werdıgın bu programı sx1e uygulayabılırmıyız...yanı sx1de de mp3u zıl sesı yapabılırmıyız...yrdımcı olursan sewınırım...saygılarımla

tRacY

Üye
zipin içinde acıklama yok kardeş iki dosya var bunları ne yapacağız nereye atacağız acıklarmısın lütfen.

harun

Üye
ya abi benim bilgisayardanmı kaynaklanıyo nedir üzerine tıklayınca ileti sayfası çıkıyo

bjknemesis

Üye
ne bu yaw outllook çıkıyor

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(bjknemesis &#064; Dec 9 2005, 03&#58;55 PM) [post=225247]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]ewet arkadaş yanlışlıkla link&#39;i email adresine eklemiş arkadaşlar zip dosyasının içinden 2000096a.rsc adlı bişey çıktı virüs olma ihtimalide war bilginiz olsun..

bjknemesis

Üye
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 9 2005, 03&#58;58 PM) [post=225248]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(bjknemesis &#064; Dec 9 2005, 03&#58;55 PM) [post=225247]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]ewet arkadaş yanlışlıkla link&#39;i email adresine eklemiş arkadaşlar zip dosyasının içinden 2000096a.rsc adlı bişey çıktı virüs olma ihtimalide war bilginiz olsun..
[/b][/quote]

bilgilerin için sagol kardeş outlook açılınca herzaman tırsarım zaten

özay

Üye
<div class='quotetop'>(bjknemesis &#064; Dec 9 2005, 04&#58;11 PM) [post=225264]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 9 2005, 03&#58;58 PM) [post=225248]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

bilgilerin için sagol kardeş outlook açılınca herzaman tırsarım zaten
[/b][/quote]
linki kopyala yeni explorer adres çubuğuna yapıştır baştaki mail to: kısmı sil entere bas rapid sayfası açılır free yazan kısma bas indirme başlar

draqkin

Üye
Arkadaşlar zip dosyasının içinden bir tane DLL bir tane de RSC uzantılı dosya çıkıyor.Ama telefonla bi alakaları yok zannedersem.Virüs de değiller, tarattım ben.Ama ne olduklarını çözemedim

swedeniz

swedeniz

Üye
çalışmaz telefon kafayı yer arama oldumu kilitlenir deneyin görün

barabelli

barabelli

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Jan 25 2006, 12&#58;41 AM) [post=262430]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
çalışmaz telefon kafayı yer arama oldumu kilitlenir deneyin görün
[/b][/quote]

banada oyle gelıyor

bedoman

bedoman

Üye
<div class='quotetop'>(dangerman27 &#064; Dec 2 2005, 09&#58;35 PM) [post=220234]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
zip içindeki açıklamayı okuyun lütfen.nokia6600 mp3 ü zil sesi yapma yöntemi. http://rapidshare.de/files/8473202/mp3codec6600.zip.html
[/b][/quote]

YAW KARDES SU PROGRAMI NASIL HALLETCEZ ANLAMADIM&#33;&#33;HER HANGI BI ACIKLAMA FELAM YOHK&#33;&#33;BU ARADA 6600 ICIN FARKLI PROGRAM VE OYUN NERDEN YUKLEYEBILIRIM YARDIMM&#33;

enigma

enigma

Üye
arkadaşım siteyi önce iyice bi gez neler war neler yok bir gör. dosyalar kısmı yaralı bilgi ve dökümanlar kısmını falan iyice gözden geçir. sonra süper yardımı olur.

dreamumut

Üye
arkadaslar mp3leri zil sesi yapabilmek icin ogg & mp3 codec adli programi yukleyin ve winampdan id2 tag i kaldirin id3 tag i acin

CeZa_8257

Üye
Arkadaşlar cokk teşekkür ederim ama bu program calışmıor bı acıklama getırısenız sevınırım dedıgınız herşeyi yaptım ama gene olmadı sade ve acık olarak bır defa daha anlatabilirmisiniz size zahmet paylaşım için sagolunnn...

Üst Alt