6600 da mp3 leri melodi yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Joseph_87

Üye
    Konu Sahibi
6600 da mp3 leri melodi yapma
arkadaslar ben 6600 ı yeni aldım fakat diğer telefonlar gibi mp3 leri melodi olarak kullanamıyorum bunun bi yolu yormdamı yokmu

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Malesef bu 6600'da O-L-M-U-Y-O-R. !!

Fakat Mp3'leri Ogg formata çevirirseniz , hem zil sesi yapmış , hem de hafızadan tasarruf yapmış olursunuz. ;)

Joseph_87

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Aug 19 2005, 01:47 AM
Malesef bu 6600'da O-L-M-U-Y-O-R. !!

Fakat Mp3'leri Ogg formata çevirirseniz , hem zil sesi yapmış , hem de hafızadan tasarruf yapmış olursunuz. ;)
[post=137507]Quoted post[/post]​

peki parçanın kalitesinde bi değişme oluyomu ve mp3 leri nası ogg formatına dönüştürcez

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kalitede değişme olmuyor ama boyut en fazla 2 MB oluyor. ;)

Mp3'ten Ogg'ye dönüşüm için Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar Bölümü'ne göz atmanızı tavsiye ederim. :mf:

Caine

Caine

Üye
ogg mp3e gore kat kat iyi ve yer tasarrufuda sagliyor :)

enigma

enigma

Üye
baba ogg formatındaki müzikleri 6600da zilsesi yapabiliyormuyuz:):) başka bir formda yapılamıyo diye geçmişti:):) :D :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by enigma@Aug 20 2005, 06:14 AM
baba ogg formatındaki müzikleri 6600da zilsesi yapabiliyormuyuz:):) başka bir formda yapılamıyo diye geçmişti:):) :D  :'(
[post=139098]Quoted post[/post]​

Evet yapılabiliyor. ;)

enigma

enigma

Üye
yaptım teşekkürler arkadaşlar

gif43

Üye
mpleri waw formatına çevirince oluyor

LoruX

Üye
ark mp3leri nasıl ogg formatına çevirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

demirbilek_225

demirbilek_225

Üye
6600 da Ogg' u zil sesi yapma plugin(programı) varmı ben bulamadaım şuna bir el atın :((

baha5974

Üye
sağol

kensaii

Üye
sağol

ceycey_06

Üye
arkadaşlar kolay gelsin bende bu programı kurmaya çalışıyorum fakat rar olarak gördüğünden bilinmeyen dosya biçimi diyor buna benzer çok program var ne yapmalıyım bi yardım lütfen :)))

tek65

Üye
eyvallah saolasın varolasın ellerine sağlık çok güzek bir paylaşım ne güzel birilerinin işinin görülmesi bilenler bilmeyenlerle paylaşıyor herşey böğle olmalı saol maxicep saol sevgili emeği geçen abi saol

mrt_ybt

mrt_ybt

Üye
ogg paleyer i indirin sitede var hiç bşiye de çevirmeye gerek yok sadece şarkıları galeride zil sesleri klasörüne atın ve tmtmdır...
ogg nin ses kalitesi mp3 e göre 8 kat daha kötüdür ve son ses çıktığında iğrenç oluyo tavsiye etmem ;))

violetjin

Üye
yapılıyor ama programlar cok yer kaplıyor

Üst Alt