6600 açma :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maxi -28-

Üye
    Konu Sahibi
6600 açma :)
Arkadaşlar elimde 6600 var ama açma kapama tuşu bozuk.bunu orayı yaptırmadan açabilirmiyim varmı öyle teknik yöntemler

yunus5055

yunus5055

Üye
Düz kontak yap yada vurdur ... Ne sandın kardeş sen bunu :) ...

----------Eklendi @ 15:03:33 ---------- Yazıldı @ 15:01:19 ----------

açma kapama tuşunun bağlı olduğu devreleri tornavida vb birşeyler degdirerek elektirik iletimini sağlayabilirsin ... Muhtemelen çalışacaktir ..

seven yürek

Üye
Çay kaşığı sokarak açıyordum ben ama sonunda bozulmuştu o kısım .D

dejavu178

dejavu178

Üye
o küçük tuş elimde kaldı benimde. tuşu içeri atıyorum ince bi tornavidayla bi şekilde çalıştırıyorum. ama şuan denemelerim sonuç vermiyo sanırım bi daha açamıcam :D

EneSinan

EneSinan

Üye
evet çay kasığının tersini şok oradaki lehimleri temas ettir çalışır ama zamanla çalışmaz. Şarj tahminen kaç dk gidiyorsa ona göre alarm manageri kur alarm çaldığı zaman telefon açılsın mi diyecek evet de. Öyle çok kullandım :)

- - - Eklendi - - -

1'den fazla alarm kurma programları var

ankaralim00

ankaralim00

Üye
telefoncuya götür 10 dk yaparlar benimkide öyleyde 10 tl ye yapdı başka çare yok.

kaancanoglu35

Üye
şoklama bittiği zaman elektrikli çakmakların bastığınız kısmı var ucunda bi kablo var o kabloyu eritin içindeki tel açığa çıktığında ufak bi kısmını yana kıvırın iki metal kısmına değdirin 3 - 5 defa elektrik verin ondan sonra tekrar çay kaşığını bastırın açılacaktır. dediği gibi alarmıda kurun benim söylediğim son çare :)

- - - Eklendi - - -

şoklama bittiği zaman elektrikli çakmakların bastığınız kısmı var ucunda bi kablo var o kabloyu eritin içindeki tel açığa çıktığında ufak bi kısmını yana kıvırın iki metal kısmına değdirin 3 - 5 defa elektrik verin ondan sonra tekrar çay kaşığını bastırın açılacaktır. dediği gibi alarmıda kurun benim söylediğim son çare :)

düzenleme : bataryayı söktüğünüzde alarm devreden çıkabilir. otomatik saat sistemi 6600 da yok diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt