6500 slide (parası neyse verecem)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

engin05

Üye
    Konu Sahibi
6500 slide (parası neyse verecem)
ya bu telefona o kadar para verip aldık ama arayan kişiyi bir türlü engelemiyor.
bunun bir programı varmış onu yüklemeye çalıştım oda sis'miş olmadı neymiş efendim jar olacakmış
nasıl yapacağız bu işi bilen biri varsa parası neyse veririz kardeşim ne parası demeyindaha önce rica ettik olmadı bu sefer parasını verelim diyelim dedim :)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
:ehe:ehe olsa dükkan senin...

quLquzeL

Üye
yha arkadaşlar çok büyük bi problemim war. tlfum 6500 slide we durduk yere uygulamalar kısmı bozuldu:agla Nasıl oldu diceksiniz şöyle ki yükledigim msni kullanamıorum tlfunu kendi hafızasında olan oyunlar uygulamalar vs. şeylerin hiç biri çalışmıo. açmaya çalıştıgımda '' Destekleyecek Dosya. Gösterilecek Bişey Yok'' die yazıo. bana yardımcı olabilecek biri war mı? noldu bu tlfa ya da nasıl düzeltebilirim. Aqlamak istiorum yhaaaaaa:agla

muratena

muratena

Üye
arkadasim fabrika ayarlarına gir sanırım duzelir bazen yeni telefonlarda boyle sorun oluyor..ve hafıza kartını bicimlendir.usb varsa tak bicimlendir ben kendi telefonumda oyle yaptım duzeldii..

engin05

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar bakıyorum konuyu dağıtmışsınız burası niye açıldı yani bu konu sis olan dosyaların jar dönüştürülmesi ana başlık bu . bunu nasıl yaparız o kadar para verdik anasını satımın telefonuna yazık ya . tşk

tsubasa

tsubasa

Üye
versiyonu yükselt düzelebilir

jatvalca

jatvalca

Üye
benim bildiğim o özellik operatör ile ilgili değilmiydi?

sessiz_fırtına

Üye
Arkadaşlar 700 ytl verip aldık 6500 sılayt denen telefonu hiç dogru dürüst bir şey desteklemiyor neden böyle eksik bi şeylermi var telde program açmıyor benim tel 6500s1 degişik versiyonuda varmı bilen arkadaşlar yardım etsin ltf şimdiden sagolun...

tsubasa

tsubasa

Üye
alırken düşünücektin onu symbian dışında bi eksigi yok tlefonun.zaten symbianda bence gereksiz,bir telefonda olan uygulamalar insanı hiçbirzaman tatmin etmez.programlar açılmıyor demişsin .jar uzantılı programları denemelisin.

sessiz_fırtına

Üye
Aydınlattıgın için sagol satıyorum bu teli gitti bizim 700 ytl...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Arkadaşım burada para geçmez burası maxicep buradaki tek şey yardımlaşmak.
Konumuza Gelelim. Operatörünüzü Arayıpda numarayı engelleye bilirisiniz.

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
versiyonu yükselt düzelebilir
nasıl yukseltılıyo wersıyon kardesım bıde ne gıbı bı faydaları war bana bendaha wersıyonu kac benımkının onu bıle bılmıyorum sımdıden tskk

kabuss1907

kabuss1907

Üye
Her kez 700 tl verir alır ama kulanmasını bilmez ben çok telefon degiştiren birisiyim n95 8gb var bu telefonu çok güzel telefon oldugunu söylediler aldım ve telefonun görünümü çok güzel ve menüsüde çok kullanışlı her istedigim programı yüklüyorum ama dedigim gibi kullanmasını bilene [sıze=3]biraz s40 yazılımlarda dolaşın çözersiniz
[/sıze]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt