63TL Sınırsız Taahhütsüz İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

emir28

emir28

Üye
    Konu Sahibi
63TL Sınırsız Taahhütsüz İnternet
Değerli arkadaşlar neetspeed firmasından abonelik başlatan herkes 68 TL olan mevcut 8 MBPS ADSL sınırsız interneti 5 TL indirimle 63 TL üzerinden satın alabilir. 5TL indirimi alabilmek için bu kodu R63ME0 abonelik başvurusunu yaparken başvuru formunun referans kısmına yazmalısınız. aksi takdirde 5 TL ekstra indirimi alamazsınız.

TAAHHÜT YOK

Abonelik ücreti var mı ?
Mevcutta bir internet aboneliğiniz varsa kurulum aktivasyon işlerini kendiniz yapacaksanız hiçbir geçiş yada aktivasyon işlemi ücreti alınmıyor. kurulum konusunda müşteri hizmetlerinden ücretsiz destek alabiliyorsunuz.
Eğer hiçbir internet aboneliğiniz yok ve sıfırdan internet abonesi olacaksanız o zaman abonelik ücreti olarak 100 TL civarında bir ücret alınıyor ama bunu müşteri temsilcisini aradığınızda güncel olarak sorun.

6 aydır netspeed firmasını kullanıyorum ve deneyimlerimi paylaşayım. en güzel yanı sizi diğer firmalardaki gibi sesli yanıt sisteminde boş yerler için bekletmeyip doğrudan müşteri temsilcisine yönlendiriyorlar.TTNet altyapsını kullanmalarına rağmen hiç bir şekilde sorun yaşamadım ve firma çözümler konusunda çok başarılı. Türktelekom veya TTNet kullanıp çuval dolusu para vermeye gerek yok. Vodafone kullanıcısı olduğum dönemde nakil işlem ücreti 100 TL iken başka bir adrese taşındım netspeed sadece 30 TL nakil işlem ücreti alındı.

Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. sizlerin de bu fırsattan istifade etmesi adına bu paylaşımı yapıyorum.

Güncel olarak bir bilgi aldım müşteri hizmetlerinden.
1 mart 2021 itibarı ile 8mbps abonelik işlemi kapatılacak diye söylemişlerdi fakat kapatılmadı halen abone alımı yapılıyor. evde birçok telefon ve elektronik cihaz aynı anda bağlanıyoruz yinede internet donmuyor.bize yeterli geliyor.
1 mart 2021 taihi itibarı ile 8 mbps internet fiyatı 68 TL oldu ve 5 TLR63ME0 indirim ile 63 TL olarak 15 ay (haziran 2022'ye kadar) sabit fiyattan kullanabileceksiniz...

müşteri hizmetleri numarası: 0850 800 5 800

FİRMANIN TÜM PAKETLERİNDE R63ME0 KODU İLE 5 TL İNDİRİM ALABİLİRSİNİZ...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011

rear2011

rear2011

Üye
Paylaşım için teşekkür ederiz.

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Oturduğunuz yerde Fiber altyapısı varsa hiç ama hiiiç düşünmeyin SüperOnline kullanın.

2005-2015 yılları arasında Avcılar ve Üsküdar'da ttnet kullandıktan sonra Türkcell'in oturduğumuz siteye fiber döşemesiyle internet neymiş öğrenmiş oldum.Meğersem 10 yıl boyunca parayı ''internet hizmeti'' adı altında sokağa atmışız, o derece yani emin olun.
Böyük devletimiz sağolsun taahhüt ücretleri her sene değişiyor ama bu sene bize özel 70TL'ye ''15Mbps Sınırsız Fiber'' aboneliğimiz var (eskiden 24Mbps'ydi, bu son AKK düzenlemelerinden sonra hız ve fiyatlar altüst oldu, sen çok yaşa emi rte 👇:ünlem::cnfsd:).
Fiber altyapınız varsa dünyanın en güzel internetine sahip oluyorsunuz, abartmıyorum 6 senede internet sadece 1 kere 30 dakikalığına kesildi, onda da telefona mesaj yollamışlar, çalışma varmış. :D

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Oturduğunuz yerde Fiber altyapısı varsa hiç ama hiiiç düşünmeyin SüperOnline kullanın.

2005-2015 yılları arasında Avcılar ve Üsküdar'da ttnet kullandıktan sonra Türkcell'in oturduğumuz siteye fiber döşemesiyle internet neymiş öğrenmiş oldum.Meğersem 10 yıl boyunca parayı ''internet hizmeti'' adı altında sokağa atmışız, o derece yani emin olun.
Böyük devletimiz sağolsun taahhüt ücretleri her sene değişiyor ama bu sene bize özel 70TL'ye ''15Mbps Sınırsız Fiber'' aboneliğimiz var (eskiden 24Mbps'ydi, bu son AKK düzenlemelerinden sonra hız ve fiyatlar altüst oldu, sen çok yaşa emi rte 👇:ünlem::cnfsd:).
Fiber altyapınız varsa dünyanın en güzel internetine sahip oluyorsunuz, abartmıyorum 6 senede internet sadece 1 kere 30 dakikalığına kesildi, onda da telefona mesaj yollamışlar, çalışma varmış. :D
Fiber de ek vergi muhabbeti var. Kimseye rahat yok... 15 mbps fiber de nasıl bir yokluksa :hmmm

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Fiber de ek vergi muhabbeti var. Kimseye rahat yok...
Elektrikli otomobile MTV getiren kafadan ne beklenir ki.
Böyle devam ederse, gün gelecek aldığımız her nefes için vergi vereceğiz.

• Düşünceli
PALA.

PALA.

Üye
Elektrikli otomobile MTV getiren kafadan ne beklenir ki.
Böyle devam ederse, gün gelecek aldığımız her nefes için vergi vereceğiz.
Vergiye dayalı işleyen bir ekonomimiz var (buna ekonomi denirse) o sebeple çok görmüyorum, azdan az çoktan çok gider (h) bu böyle biline :hmmm

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
azdan az çoktan çok gider
Yok o öyle değil,
azdan çok, çoktan az gider olacak.Sen zenginin ultra mega hiper yaşantısından vergi alındığını gördün mü hiç.Süper yatının yakıtına vergi yok mesela ama sen patates soğanına bile %8 vergi pardon haraç veriyorsun..

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Yok o öyle değil,
azdan çok, çoktan az gider olacak.Sen zenginin ultra mega hiper yaşantısından vergi alındığını gördün mü hiç.Süper yatının yakıtına vergi yok mesela ama sen patates soğanına bile %8 vergi pardon haraç veriyorsun..
Orta kesim zaten kalmadı. Henüz vakit gelmedi, vakti geldiğinde azdan az gidecek, çoktan çok gidecek (h)

• Sevdim

Üst Alt