6300 UyguLama Sorunu!.. LütFen Yardım...:(

kissbaby

Üye
    Konu Sahibi
6300 UyguLama Sorunu!.. LütFen Yardım...:(
Bnm TeLefonum Nokia 6300.. Telefona Program Atarken Sorun Yok Ama uyguLamayı Kurmayı/Açmayı Denediqimde >UyguLama İzin Yok oLarak BeLirLendi ; Accident< Gibi Bi Sorun Verio ve >UyguLama KapatıLdı< uyarısını Verio ... SeçenekLer Deip izinLeri AyarLadıqımda da Aynı Sorun oLuo ki >Herzaman izin var< Seçeneqi Soluk Biçimde Yani SeçiLemio ... Bu Sorun OyunLarda yok Ama UyguLamaLarın Hemen Hemen Hepsinde oLuo BiLen varsa Yada Fiqri oLan varsa Lütfen Yardım Etsin (... Şimdiden TeşekkürLer!...

--------------- Ekleme ---------------

Yahu Hiçkimse mi BiLmez bu Sorunun Çözümünü Vay Anasını :S:S

kissbaby

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada TeL v6.01 En Güncel Versionu Kaç Bi BiLgin Var mı ?

kardeş seçeneklere gir > uygulama erişimi > veri erişimi > veri ekle ve düselt e gir > ordan her zaman sor u seç ve programi açip karina bi pencere çiktiginda evet e bas izin ver felan yazar orda evet e bas güle güle kullan

_teqe_

Üye
uygulama erişimi - iletişim - bağlantı = herzaman izinli de
diğer her seçeneğe her zaman sor de bide öyle dene

ben hangi java pro yüklesem tele her zaman izinli aktif degil sizdede öylemi _?

kissbaby

Üye
    Konu Sahibi
ben hangi java pro yüklesem tele her zaman izinli aktif degil sizdede öylemi _?
FiqirLeriniz İçin TşkLer!.. Aynen Dediqin Gibi >Herzmn İzinLi< Aktif oLmuo Bi TürLü Ve Prog YukLeyemiorm yha Ama Sizin DedikLerinizi Deniycem Sonucu Burda PayLaşıcam...TeLi GünceLLemeyi Denemicem Çünkü Nokia.com.tr de En Son Version 6.01 oLaraq Gözükmekde Bnm TeL v6.01 Ztn

--------------- Ekleme ---------------

EywaLLah Usta!.. Dediqin Gibi Yaptım ve oLdu ... Çok Tşk Ederim.. VaLLa Kafayı Yiceqdim Bu Sorun Yüzünden Sana Sonsuz TeşekkürLer...

uygulama erişimi - iletişim - bağlantı = herzaman izinli de
diğer her seçeneğe her zaman sor de bide öyle dene
Sana da BiLgi Verdiqin ve Yardım Etmeye ÇaLıştıqın İçin Tşk Ederim...

ilkan774

Üye
koçum o dosyanın seçeneklerine gir uygulama erişimi ne gir ordan ayarla

dumanxtr

Üye
sorun çözüldüyse başlıga belirtiver

icb61

Üye
sizin dediğinizde doğru ama programa girdinmi sürekli evet hayır die soruyoo yha sinir oluyom xD