6300 UyguLama Sorunu!.. LütFen Yardım...:(

Sponsorlu Bağlantılar

kissbaby

kissbaby

Üye
    Konu Sahibi
6300 UyguLama Sorunu!.. LütFen Yardım...:(
Bnm TeLefonum Nokia 6300.. Telefona Program Atarken Sorun Yok Ama uyguLamayı Kurmayı/Açmayı Denediqimde >UyguLama İzin Yok oLarak BeLirLendi ; Accident< Gibi Bi Sorun Verio ve >UyguLama KapatıLdı< uyarısını Verio:vur ... SeçenekLer Deip izinLeri AyarLadıqımda da Aynı Sorun oLuo ki >Herzaman izin var< Seçeneqi Soluk Biçimde Yani SeçiLemio ... Bu Sorun OyunLarda yok Ama UyguLamaLarın Hemen Hemen Hepsinde oLuo :( BiLen varsa Yada Fiqri oLan varsa Lütfen Yardım Etsin :agla:(... Şimdiden TeşekkürLer!...:sukur:

--------------- Ekleme ---------------

:(Yahu Hiçkimse mi BiLmez bu Sorunun Çözümünü :agla Vay Anasını :S:S:oha:

degerli43

degerli43

Üye
yazılım güncelle

kissbaby

kissbaby

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada TeL v6.01 En Güncel Versionu Kaç Bi BiLgin Var mı ?

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
kardeş seçeneklere gir > uygulama erişimi > veri erişimi > veri ekle ve düselt e gir > ordan her zaman sor u seç ve programi açip karina bi pencere çiktiginda evet e bas izin ver felan yazar orda evet e bas güle güle kullan

_teqe_

_teqe_

Üye
uygulama erişimi - iletişim - bağlantı = herzaman izinli de
diğer her seçeneğe her zaman sor de bide öyle dene

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
ben hangi java pro yüklesem tele her zaman izinli aktif degil sizdede öylemi _?

kissbaby

kissbaby

Üye
    Konu Sahibi
ben hangi java pro yüklesem tele her zaman izinli aktif degil sizdede öylemi _?
FiqirLeriniz İçin TşkLer!..:oke: Aynen Dediqin Gibi >Herzmn İzinLi< Aktif oLmuo Bi TürLü Ve Prog YukLeyemiorm yha Ama Sizin DedikLerinizi Deniycem Sonucu Burda PayLaşıcam...TeLi GünceLLemeyi Denemicem Çünkü Nokia.com.tr de En Son Version 6.01 oLaraq Gözükmekde Bnm TeL v6.01 Ztn ;)

--------------- Ekleme ---------------

kardeş seçeneklere gir > uygulama erişimi > veri erişimi > veri ekle ve düselt e gir > ordan her zaman sor u seç ve programi açip karina bi pencere çiktiginda evet e bas izin ver felan yazar orda evet e bas güle güle kullan
EywaLLah Usta!..:oke: Dediqin Gibi Yaptım ve oLdu ... Çok Tşk Ederim.. VaLLa Kafayı Yiceqdim Bu Sorun Yüzünden Sana Sonsuz TeşekkürLer...:sukur:

uygulama erişimi - iletişim - bağlantı = herzaman izinli de
diğer her seçeneğe her zaman sor de bide öyle dene
Sana da BiLgi Verdiqin ve Yardım Etmeye ÇaLıştıqın İçin Tşk Ederim...:oke:

ilkan774

Üye
koçum o dosyanın seçeneklerine gir uygulama erişimi ne gir ordan ayarla

kissbaby

kissbaby

Üye
    Konu Sahibi
koçum o dosyanın seçeneklerine gir uygulama erişimi ne gir ordan ayarla

Koçum Moçum Hayırdır!..:@ :bann::nono::megafon::sopa:Zaten Sorunu Çözmüşüz ve ÇözüLdüqünü de SöLemişim Nese yine de SaoL...

dumanxtr

dumanxtr

Üye
sorun çözüldüyse başlıga belirtiver

therain

Üye
çok sağolasın... :)

icb61

Üye
sizin dediğinizde doğru ama programa girdinmi sürekli evet hayır die soruyoo yha sinir oluyom xD

Üst Alt