6300 hafıza kartı görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

7610ncu

7610ncu

Üye
    Konu Sahibi
6300 hafıza kartı görmüyor
hafıza kartını bilgisayara taktık gördü telefona taktık görmedi tekrar bilgisayra takınca oradada görmemeye başladı sonra başka hafıza kartını taktık hem bilgisayarda hemde telefonda gördü
ne yapmamız gerekir_?_:agla

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hafıza kartına format atınız.

7610ncu

7610ncu

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda Biçimlendir Cıkmıyor Kartı Takınca Zaten İsmi Falanda yazmıyor yes e basıncada hafıza kartı biçimlendirme işlemi basarısız yazıyor.PC ye takıncada hafıza kartını görmedigi için format atılmıyor.

azrail-akn

Üye
arkadaşım bendede oluyo bazen ama çıkarıp takınca görüyo belki yuvasına tam oturmuyodur ondan olabilir...

burakisb

burakisb

Üye
bende 6270 var.aynı sorunu yaşıyorum sd kart adaptörüyle pcye takıp format atabilirsin.eğer yine görmüyorsa kart bozuk demektir

miharbi_47

Üye
6300 hafıza katı biçimlendirdim artık telefonum kartı görmüyor

32HaKaN32

Üye
oaynı sorun bendede var ama benim telefon görüyo pc de görüyor ama bir disk takın dio yardım lütfen pcden hiç bişi atamıorum yaa lütfen maxicep yöneticisi

gazoz agaci

Üye
Arkadaşlar bana çok acil yardımınız gerekiyor yoksa kız arkadaşımla fena papaz olucam nedeni ise teline 6300 teline yeni yazılım ve türkce dil yükledim fakat artık hafıza kartını görmüyor kartta bi sorun yok ve flaşlamadan önce görüyordu flaşlarkende hafıza kartını telden çıkartmıştım kapasiteside 2GB sorunsuz çalışıyordu
neyapabilirim uzmanların yardımını acilen bekliyorum birazdan gelşecek telini almaya rezil olmasın kardeşiniz neolur
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

ok sorun çözüldü kartı PC ye taktım yedek aldım ve FAT32 format atım tekrar tele taktım kartı ve teli kapatıp tekrar açınca hafıza kartını görmeye başladı benim gibi sorun yaşayanlar aynısını denesinler

Üst Alt