6260 video düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

partizan27

Üye
    Konu Sahibi
6260 video düzenleme
:help: arkadaşlar öncelikle tüm forum kullanıcılarına günaydın diyorum.

ben 6260a video düzenleme programı yüklemek istiyorum. dosyalarda bi program var ama rar uzantılı ve bunu yükleyemiyorum. başka bilen arkadaşlar varsa lütfen buraya link koyabilir mi. şimdiden teşekkür ediyorum... :help: :ah:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
RAR uzantılı dosyanın içinden çıakcak *.sis dosyasını telefona göndermelisiniz. ;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
gökhan'a aynen katılıyorum...

partizan27

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by xmen@Sep 1 2005, 04:58 AM
gökhan'a aynen katılıyorum...
[post=151216]Quoted post[/post]​

arkadaşlar yanlış anladınız. programı yüklüyorum ama yükledikten sonra açılmıyor. bunu ne yapacam. :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Malesef o uyuglamadan vazgeçeceksiniz. :(

harder

Üye
Originally posted by partizan27@Aug 31 2005, 08:46 AM

ben 6260a video düzenleme programı yüklemek istiyorum. dosyalarda bi program var ama rar uzantılı ve bunu yükleyemiyorum. başka bilen arkadaşlar varsa lütfen buraya link koyabilir mi. şimdiden teşekkür ediyorum... :help: :ah:
[post=150271]Quoted post[/post]​

valmont2

Üye
Originally posted by harder+Sep 2 2005, 12:26 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(harder &#064; Sep 2 2005, 12:26 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-partizan27@Aug 31 2005, 08:46 AM

ben 6260a video düzenleme programı yüklemek istiyorum. dosyalarda bi program var ama rar uzantılı ve bunu yükleyemiyorum. başka bilen arkadaşlar varsa lütfen buraya link koyabilir mi. şimdiden teşekkür ediyorum... :help:    :ah:
[post=150271]Quoted post[/post]​
[post=152164]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
arkadasım winrar programı ile dosyayı rar dan cıkartacaksınız once.. cıktıktan sonra .sis uzantılı dosyayı telefonunuza gonderip kurucaksınız.. yani rar lı halde telefona yollamıycaksınız.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt