6260 mı? 6600 mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
6260 mı? 6600 mı?
kelepir bayandan garantili 6260 denk geldi ve telefon farklı ve hızlı gözüktü gözüme mp3 radyo falan var sizce 6600 ı satıp 6260 almam doğru olurmu? benim için kabalık önemli değil mühim olan işlevsellik. ARTI VE EKSİLERİNİ bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

iceboy

iceboy

Üye
6600 kullanmadim ama 6260'dan hep memnun kaldim. Ozellikle bir gosteri vardi ve cok kalabalikdi. Fotograf ve video cekmek istedim ama kalabaliktan dolayi boyumda yetismiyordu.
Ekrani kendime dogru cevirdim ve teli havaya kaldirdim. Boylece gosteride neler oldugunu ekrandan rahatca gorebildim ve cekim yapabildim. Bu benim bu telde en begendigim ozellik zaten. Camcorder gibi islevi var.
Symbian programlarin cogu telde sorunsuz calisiyor. Radyosu var ve ses kaliteside kabul edilebilecek duzeyde.
Zaten daha baska bir farklilik oldugunu sanmiyorum. Biraz kaba olabilir dedigin gibi ama gayet iyi bir tel.

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar video çekim süresi nekadar? ben ekstra programlardan biraz sıkıldım. hata vermemesi için formul aramak bayıyor gerçi birazda zevki bunda ama ne yaparsın.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Video çekim süresi , sanırım hafıza dolana kadardı.

Ben şahsen , 6260'ı tercih ederdim ;)

valmont2

Üye
Originally posted by enigma@Sep 2 2005, 04:32 AM
peki arkadaşlar video çekim süresi nekadar? ben ekstra programlardan biraz sıkıldım. hata vermemesi için formul aramak bayıyor gerçi birazda zevki bunda ama ne yaparsın.
[post=152048]Quoted post[/post]​
telefon hafıza kadar yanılmıyorsam.. sınırsız degil yani.. ama 6260 6600dan cok daha gösterişli karizmatik telefon.. 6260 daha iyi bir tercih olucaktır ..

akrepkral

akrepkral

Üye
oyun ve program diyorsan 6600 ama karizma diyorsan 6260

karizma

karizma

Üye
Valla bencede 6260 al derim ;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
bence 6260 daha yeni bir telefon diğerlerinden farklı bir defa;
bir replik;
g.o.r.a.;
senle be ngüçlerimizi birleştirerek burdan kaçabiliriz...sen farklısın bi defa japonsun bi defa akıllı adamsın..... :) ;)

MagNum

MagNum

Üye
6600 kullanıyorum ama 6260 diyorum ;)

MiCoX

Üye
beNCede 6260 aL....

FrontmaN

FrontmaN

Üye
6600 al çünkü 6260 kullanışlı bir telefon değil çoğu programıda kaldırmmıyor

metintekin

Üye
6260 almanı öneririm. 6600 tospağa hızında sayılır we de karizması iyi değil.

informer

informer

Üye
Originally posted by metintekin@Sep 2 2005, 09:44 PM
6260 almanı öneririm. 6600 tospağa hızında sayılır we de karizması iyi değil.
[post=152653]Quoted post[/post]​
6260 ile 6600 cpu hızları arasında fazla fark yok.
6260 120 mhz 6600 104 mhz
6260 daha özellikli ve üstün bi telefon 6600 a göre ama bataryası bl4c yani 6600 dan daha az gidiyor ve resim çözünürlüğü çok iyi değil

akrepkral

akrepkral

Üye
en iyisi ihtiyaca göre sen kendine sor hangi özellikleri istiyorsun ona göre tel al yoksa pişman olursun karizma için alnlarıda gördük sonrada bu oyun kaldırmuyor diyip nokiaya suç buluyorlar...eğer karizma için alcaksan al yoksa alma

abuvice

abuvice

Üye
6260 ı al.. :D

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
sarım birazda 6260 kullansam iyi olacak ama sarj olayı üzücü oldu nokia bu olayı bir türlü asamadı. video kayıt süresine gelince ekstra programlar kaliteyi biraz düşürüyor ve p. camcoder kullanıyorum 128 mb boş olduğu halde 32 dakika kayıt yapıyor sonra 20-25 dakika daha yeni kayıt yapıyorsun böyle ufalarak gidiyor., bence orjinal video kayıt daha iyi. bana yardımcı olduğunuz için saolun

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
nokianın sitesinde 6260 ta melodiye sadece polifonik demişler doğrumu. kusura bakmayın bukadar kurcalıyorum ama bir 6600 aldım 1 yıldır kullanıyorum ve yeni alacağım telide 1 yıl kullanmak istiyorum biraz ölçüp tartmak gerekiyor.

Shadyboi

Üye
Yok mp3de çalıyo ama 6600dan dahagüzel fotoğraf çekiyo çözünürlüğü okadar kötü değil ama alcaksan temiz bi megapixelli telefon bulmayı dene çünkü arada çok fark war herneyse wideo çekimine gelince öyle sınırsız falan değil 6600daki gibi 10sn ama belki benim kullandığım 6260ın wersiyonu eskiydi o yüzden olabilir ama sonuçta 6600dan daha yeni bi telefon ve almanı tavsiye ederim(not:seçim tuşunu falan kullanmak diğer tuştakımlarından farklı olduğu için ilk başlarda felaket zor) :nono:

dreamkaos

Üye
Değerli arkadaşlar 4 aydır kullandığım 6260 ı mı bugün sattım ve inanın üstümden büyük bi yük kalktı gibi..telefonun herşeyi sorun kesinlikle karizması belki bi yere kadar ama inanın mesajlaşmak,hızlı erişim felan ı ı h diyorum..Ses kalitesinden bahsetmek bile istemiyorum..Bağıra bağıra inanılmaz rahatsız edici basit bir tonla çalıyor telefon ve bunun üstüsinden gelemiyorsunuz...Bence söylenecek fazla bişi yok 6600 gibi bir telefon 6260 görünüşünde bir telefonla kıyaslanabiliyosa,bi düşünün derim...

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by dreamkaos@Sep 6 2005, 07:11 PM
Değerli arkadaşlar 4 aydır kullandığım 6260 ı mı bugün sattım ve inanın üstümden büyük bi yük kalktı gibi..telefonun herşeyi sorun kesinlikle karizması belki bi yere kadar ama inanın mesajlaşmak,hızlı erişim felan ı ı h diyorum..Ses kalitesinden bahsetmek bile istemiyorum..Bağıra bağıra inanılmaz rahatsız edici basit bir tonla çalıyor telefon ve bunun üstüsinden gelemiyorsunuz...Bence söylenecek fazla bişi yok 6600 gibi bir telefon 6260 görünüşünde bir telefonla kıyaslanabiliyosa,bi düşünün derim...
[post=156705]Quoted post[/post]​
yani diyorsunki 6600 daha iyi ve değiştirme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt