6260 camera yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzaffer_sener

Üye
    Konu Sahibi
6260 camera yardımmm
6260ımda foto çekerken VGA yı açık yapınca fotograf diklemesine çıkyor yani 640*480 olması gerekirken 480*640 oluyor lütfen 6260cılar yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

iOS Developer

iOS Developer

Üye
arkadaşım o değişmiyor maalesef ....

muzaffer_sener

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by xmen@Aug 27 2005, 01:57 AM
arkadaşım o değişmiyor maalesef ....
[post=145766]Quoted post[/post]​
değişşe iyiymiş :'( ama olsun napalım teşekkür ederim ;;)

mustafatopcu

Üye
bari yeni versiyonda bazı dandik ozellikleri duzeltseler camera olayı gibi ... :(

karizma

karizma

Üye
Originally posted by mustafatopcu@Aug 27 2005, 02:25 PM
bari yeni versiyonda bazı dandik ozellikleri duzeltseler camera olayı gibi ... :(
[post=145994]Quoted post[/post]​
+1 :D yeni çıkan versiyonu işe yarasa bari

muzaffer_sener

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mustafatopcu@Aug 27 2005, 02:25 PM
[post=145994]Quoted post[/post]​
benim telin versiyonu 3.0448.0 bu versiyon eski mi bide galerideki bazı sesleri telefon ya son ses açıyo ya hiç ses çıkmıyo bunun nedeni ne olbilir cevaplar için teşekkürrrrrrrrrrrrr :-) :help:

enigma

enigma

Üye
bende 6600ımı satıp bu telefondan almayı düşünüyorum. eksi gördüğünüz yönleri neler vga sistemi dışında:)??

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Mono MP3 Player.

Boyutu büyük.

ali88

Üye
ben iki tane 6260 değiştirdim ilkinde vga etkin diye bir secenek vardı fotogrflar hep 640*480di
sonrakinde boyle bir secenek yok ve kapak acıkken 480*360 cekiyo kapak kapalıuyken 640*480 cekiyor ama ben sorunu camera xpro2 progr.ile cozdum

mustimi

Üye
ben 6260 li donemde tum reimleri yandan cektim yani telefonun kapagi tersken ve kapaliyken malesef bunun bi cozumu yoktu. ama iyi tarafından bakarsan foto cektigini kimseler anlamıyo sadece o şlak sesini duyup saga sola bakıyolar

gknky

gknky

Üye
6260 beni sarmamıştı bende sattım sağolsun bi arkadaş açma kapama tuşunu bozmuştu bende onu satıp 6630 aldım onuda çaldırdım 6600 a döndüm bi ara d600 aldım onuda mecburiyetten sattım şimdi 6600 ama farklı benm 6600 full program
maxicep.com a tekrar teşekkür ederim

RockFord Fosgate

Üye
bu 6260 ılk resımlerı yayınlandıgında(sıyah)kesın alcam demıstım hatta yaz dı!!sonra cıkınca cooook buyuk ve ozellıksız olması bende hayal kırıklıgı yarattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt