6233 için güvenlik kodu yardım arkıdeşler

Sponsorlu Bağlantılar

yasakk

Üye
    Konu Sahibi
6233 için güvenlik kodu yardım arkıdeşler
arkadaşlar telefonun güvenlik kodunu unttum herkese sordum olmaz kırılmaz diyolar bi bilgilendirirseniz yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: truktias

22646

Üye
Nokıa güvenlik kodunu unutanlar için... Tıkla yazan yere tıkladıktan sonra açılan site size imei kodunu soracak telefonunuzun imei kodunu girin imei kodunu girdiğiniz yerin altında bir kutucuk var onu işaretleyin ve Generate yazan butona tıklayın ve size verilen kodu güvenlik kodu yerine yazın sorun çözüldü demektir....
TÜM NOKIA MODELLERİ İÇİN GEÇERLİDİR !!!

patron77

Üye
eed bu site yüzde yüz veriyo güvenlik kodunu NOT:Kilit Kodunu Kırmaz

gizemf

Üye
ya bnm telefonum ikinci el ama kilit kodunu bulmuyo ya yardımcı olursanız sewinirim telefonum 5200 nokia

attomm

Üye
ya bnim tel de ikinci el ve bn de bilmiorm daha bugn aldım ama bilmiom işte ne yapma gerekio ltfn yardım ediiiiiiiiiin

mavis06-19

Üye
6300 bulmuyo haberınınz olsun anca adam kandırıyorlar

hamza271970

hamza271970

Üye
arkadaşlar ben tlf şarja bağladığımda şarj cihazı desteklemiyor:(... yardım ederseniz sevinirim 6233
[email protected]

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Üst konuları biraz araştırsanız böyle boş konular açılmayacak.

davut10

Üye
formdakı yazıyı düzeltin ne o tüm modellerin var diye insanı kandırıyorsunuz sonrada yok oyle bir şey ayıptır yaaaaa?????

wow007

Üye
olmuor kardesim tlfonum 6233 ama olmuo

umut yasin

umut yasin

Üye
Nokıa güvenlik kodunu unutanlar için... Tıkla yazan yere tıkladıktan sonra açılan site size imei kodunu soracak telefonunuzun imei kodunu girin imei kodunu girdiğiniz yerin altında bir kutucuk var onu işaretleyin ve Generate yazan butona tıklayın ve size verilen kodu güvenlik kodu yerine yazın sorun çözüldü demektir....
TÜM NOKIA MODELLERİ İÇİN GEÇERLİDİR !!!
olmuyor bu 6233 de:sopa::megafon:

xapyh

Üye
evet bende denedim benimkide 6233 bende de Olmadı...

zoroa

Üye
pok gibi

amedli_12

amedli_12

Üye
olmuoır 6233 de olmuor ya telefonyuca götürüom dior 15 tl yaparım bunlar bölee

karanlıkprens

karanlıkprens

Üye
benim ki nie olmuyor yaws benim kide 6233 ama gelen şifreyi yazıyorum gene olmuyor

muhammet orti

Üye
olduğu falan yok bence daha ii bi yok bulun

ebru123

Üye
tşkkrler oldu ... çok saoln

eskalibur_

Üye
mahkemeye vermek lazım sizi insanları kandıyonuz siteyi şikayet dilkçesini veriyorum haberiniz olsun

özgür543

Üye
aynen olmuyor .............

Üst Alt