6220 c telefon hafızasındaki temalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chilekeshhh

Üye
    Konu Sahibi
6220 c telefon hafızasındaki temalar
Merhaba arkadaşlar zamanına temaları telefon hafızasına yüklemiştim ama şimdi bir türlü silemiyorum telefon hafızasında yerlerini bile bulamıyorum yardımcı olabilr misiniz lütfen :S konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dileyim..

• Beğen
Tepkiler: hereklitoz, aleko978 ve TatCeL

000849

000849

Üye
Menü - Ayarlar - Veri Yöneticisi - Uygulama Yöneticisi - Yüklü Uygulamalar , sırasını takip edip ; istediğin uygulamayı kaldırabilirsin...

aleko978

aleko978

Üye
merhaba arkadaşlar zamanına temaları telefon hafızasına yüklemiştim ama şimdi bir türlü silemiyorum telefon hafızasında yerlerini bile bulamıyorum yardımcı olabilr misiniz lütfen :s konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dileyim..
*#7370# yap hepsi silinecektir dostum...

hasanbaba123

Üye
bi de telefonunu kapatıp *3 arama tuşu yaparak aç telefonu hepsi silinir

chilekeshhh

Üye
    Konu Sahibi
Menü - Ayarlar - Veri Yöneticisi - Uygulama Yöneticisi - Yüklü Uygulamalar , sırasını takip edip ; istediğin uygulamayı kaldırabilirsin...

arkadaşım baktım orada 2 tane var.hafıza kartındakileri sildim.ee geriye kalanlar nerde:S diğer arkşların yazdıkları flash atmayla ilgili deil mi:s

000849

000849

Üye
arkadaşım baktım orada 2 tane var.hafıza kartındakileri sildim.ee geriye kalanlar nerde:S diğer arkşların yazdıkları flash atmayla ilgili deil mi:s

:hmmm O zaman uyg. yöneticisine gir ordan tel. hafızasına ; hiç bir yere girmeden aşağı doğru in yüklü uygulamaların aşağılarda olması gerek... bide bunu dene ordanda göremiyosan başka bilgim yok daha fazla yardımcı olamıcam

chilekeshhh

Üye
    Konu Sahibi
ordada yok :S ya zaten buj telefonu aldıgıma bin pişmanım cebimdeyken ekranı saçma bi şekilde çizildi lekeler oluştu 2 düştü yan ses açma kapağı düştü oyuncak gibi lanet olsun

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
* + 3 + arama tuşu + power bas sıfırrrr

cptalperen

cptalperen

Üye
ordada yok :S ya zaten buj telefonu aldıgıma bin pişmanım cebimdeyken ekranı saçma bi şekilde çizildi lekeler oluştu 2 düştü yan ses açma kapağı düştü oyuncak gibi lanet olsun

en iyisi format :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt