620'nin Kendine Sürekli Reset Atması??

• 21 Eylül 2013
  • 358 Okunma
  • 8 Cevap

1. 620 var bende ve son 1 haftadır sürekli reset atıyor kendine kullanmasamda durduk yere atıyor soft reset attım ama olmadı servise yollamak istemiyorum da ne yapmalıyım sizce?

Yazan: beslagics
  2. Flash at.

3. benımkıde atıyordu 1 ay once servise 10 ıcınde verdıler.Başka yolu yok yapmadıgım sey kalmamıştı tek yol servis:bye::bye:

4. Annemde var ve reset atmadı şimdiye kadar.

5. sıfırla düzelmezse flaşla yine düzelmezse servise ver

6. benim 920dede olmuştu. bence ne flaş nede uygulamalardan falan diyolarda bence alakası yok flaşladım program dahi yokken bile oluyodu servise verdim hallettiler. böyle kapanma sorunu bi arkadaşda daha olmştu ikimizin de cihazı değiştirdiler belki anakartta aşılamıcak bi sorun olabilir o yüzden sıfır cihaz veriyo olabilirler yada şansa 2mizinkini de değiştirdiler

7. Aynı sorun bende de oldu.servise gönderdim 1hafta içinde düzeltip yolladılar.içinden gelen faturada ise "temazsızlık var, düzeltildi" yazıyordu

8. Gdr2+ amber güncellemesini yükleyip öyle bir test edin belki servise göndermek zorunda kalmazsın.

9. Servise yollamak sanırım tek çare teşekkürler arkadaşlar fikirleriniz için :)

Yüklüyor...
17/11/2018 - 01:40