62 88 tel hakkında sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar 62 88 telefon kullanıyor arkadaşım kulaklığı taktığında telefon kendi kendine kapanıyor bu sorun nereden kaynaklanabilir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
sorun yazılımsal bu tür problem N82lerde de vardı ve N95-1 N95-2lerde. kulaklık takınca reset atıyordu

sürüm güncellersen düzelir sanıyorum

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
reis peki ben dün n73 yazılım attım o programdan mı yoksa farklı bir programmı indirmem gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

adepsi_11
Cevap
19
Görüntüleme
245
adepsi_11
arslan3332
Cevap
4
Görüntüleme
473
arslan3332
Cevap
2
Görüntüleme
209
Cevap
1
Görüntüleme
221
Symbianist
Cevap
1
Görüntüleme
1K
serecans

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt