Haber 6120 türkçe yapma(yardım lütfenn!!)

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
6120 türkçe yapma(yardım lütfenn!!)
türkçe 6120c telefona update yaptım ing oldu nemsis ile kodu türkçe bir kod olarak değiştirdim
phoneixten tool bölümündeki data pacage download ile telefonun bataryasının altındaki kodu yazdım bilgiler uyumlu çıktı(RM-243 v7.10) indirdim format bölümüne girdim kod şöyle yazıyordu
apac1:0549759 format atsam (indirdiğim yazılımdan) türkçe olur mu???

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
bu yazılımı indir phoenix ile flashla

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
bu yazılım dosyalarını sorunsuz indiriyorum ve nokia phoneix products içine atıyorum phoneix görmüyor ne yapmam gerek???

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
bilgisayar işletim sistemi ne ve 32 bit mi 64 bit mi

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
32 bit w8

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
kardeş resim yükleyebilirmisin

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
telefonun ayarlı oldfuğu kod:0546327 bataryanın altındki kod 0549759 bu kodla format atsam tr olur mu
bataryanın altındaki kodu phoneixe girerek yazıılımı indirdi ancak kod apac1 olarak gözüküyorv yani tr olacağından emin değilim...7.10 türkçe dil kodu paylaşabilir misiniz??

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
bu yazılım %100 tr

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
üstte verdfiğiniz yaz<ılım işe yarayacak gibi

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
çünkü türkçe

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
expertmurderer verdiğin yazılımı phoneix gördü listeye bir sürü dil eklendi(türkçe dahil) şimdi format atacam teşekkürler...

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
expertmurderer verdiğin yazılımı phoneix gördü listeye bir sürü dil eklendi(türkçe dahil) şimdi format atacam teşekkürler...
rica ederim sonucu bildirirsen iyi olur

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
expertmurderer verdiğin yazılımla yüklenen dillerden euro2(7.20) seçerek format attım tel şuan sorunsuz bir şekilde çalışıyor türkçe oldu çok teşekkürler benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu konuda verilen yazılımı kullanabilirler

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer

Üst Alt