Tavsiye 603 Ahize Sesi. Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
603 Ahize Sesi. Yardım
Arkadaşlar 603lerde sanırım kronik sorunlardan birisi ahize sesi.Ahize sesi çok az geliyor. Sizce donanımdan mı yoksa yazılımdan mı ? Yazılımsal olabilir diye telefoncuya gidip yaptırtmak istemedim.

Buna herhangi bir çözüm bulanınız var mı ?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
valla bizimki normal geliyor muhtemelen yazılımsal

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Evet ya bu sorunu nasıl aşıcaz bilmiyorum

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Ya ahizeyi değişmesine değışirm ama ya yazılımsalsa? 25 tl istedi telefncu. Boşa gider diye korkuyorum

akondd

akondd

Üye
Arkadaşlar benimde aynı dertten başım çok ağrıdı 3 kez serviste ahize değişti. Sonra çözümü kendim buldum. Telefonumun garantisi bitti içinde tozlar var diye bende teli söktüm ahizenin üzerinde koruyucu tel gibi bişey var o toz ile tıkanmış onu söktüm. şuan ses eskisine oranla çok daha yüksek geliyor. Tavsiyem o ince teli kaldırıp yerine delikleri daha geniş bi tel yada bez gibi bişey yapıştırmanız. DİKKAT eğer söktüğünüz telin yerini boş bırakırsanız biraz cızırtı gelebiliyor

• Beğen
Tepkiler: Polymath
Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benimde aynı dertten başım çok ağrıdı 3 kez serviste ahize değişti. Sonra çözümü kendim buldum. Telefonumun garantisi bitti içinde tozlar var diye bende teli söktüm ahizenin üzerinde koruyucu tel gibi bişey var o toz ile tıkanmış onu söktüm. şuan ses eskisine oranla çok daha yüksek geliyor. Tavsiyem o ince teli kaldırıp yerine delikleri daha geniş bi tel yada bez gibi bişey yapıştırmanız. DİKKAT eğer söktüğünüz telin yerini boş bırakırsanız biraz cızırtı gelebiliyor
deneyeceğim kardeşim saol

bayon

Üye
bi ahizeye 25 tl verilmez kazık da yemeyin derim

Üst Alt