600 tl ye kadar telefon önerisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
600 tl ye kadar telefon önerisi ?
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir samsung star kullanıyorum artık değiştirme zaman geldi yaklaşık 600 lira kadar bütçem var bu aralar telefon piyasasını çok fazla takip edemiyorum önerebileceğiniz telefon var mı marka farketmez dokunmatik ve android olursa iyi olur.

Şimdiden teşekkür ederim

baranselona

baranselona

Üye
o fiyata en iyi androidli akıllı telefon huawei ideos x5 tir.

Lenneth

Üye
Ideos X5, Samsung Galaxy Gio..

fatih_347

Kapalı Hesap
kardesim bende senin gibiydim gittim bu huawei ideos x5 aldım icim rahat etti bu telefon gercekten fiyat perfornmans kralı

• Beğen
Tepkiler: Lenneth
XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
Yaklaşık 1 saattir telefonu inceliyorum aklıma takılan bikaç şey var

1. Androidlere tema yüklenebiliyor mu ?

2. Flash videolar izlerken takılma sorunu varmış

3. Telefon bazen reset atıyormuş

forumlarda okuduklarımı yazdım kullanan arkadaşlar sorunları ve ya memnun olmadıkları şeyler varsa yazabilir mi ?

baranselona

baranselona

Üye
androide tema yüklenebiliyor ADW launcher ve go launcher i öneririm hatta dur yükleyp koyyim buraya kendi cihazımı ekran görüntüsü adw launcher ile

eğer vodafone cepnetle izlemezsen takılma falan olmaz :) wifi yada hızlı internetin olursa sorunsuz izlersin videoları arada ileri sardırınca browserdan atabiliyor ama

reset atma olayı olmaz eğer yeni bi program yüklediysen sistem dosyalarını kullanan otomatik resetlenebilir ama çok nadir olan bi durum..

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
ilginiz için teşekkür ederim galaxy ace alıcaktım vazgeçtim ideos x5 almaya karar verdim :)

technoshark

technoshark

Üye
ideos x5 ciddi anlamda güzel olduğunu düşündüğüm telefonlar arasında ;)

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu telefonun dokunmatik paneli corby gibi mi yoksa herşeyi algılıyor mu (corby sadece ısıya duyarlı sert cisim algılamıyor)

hoss

hoss

Üye
ideos x5 derim bende , ekranı kapasitif oldukca iyi algılıyor , samsung star gibi resistif basmatik degil

umutku84

umutku84

Üye
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
samsung galaxy mini iyidir

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
ideos x5 derim bende , ekranı kapasitif oldukca iyi algılıyor , samsung star gibi resistif basmatik degil

Corby almıştım daha önce 1. haftanın sonunda sattım star var şuan da dokunmatiğinden memnunum bide ellerimde terleme gibi bi sorun olduğu için sıkıntı olur gibi hissediyorum.

vücüt ısısıyla çalışıyo bence daha iyi

Tam da kararımı vermiştim önce telefonu bi yerde denemem lazım.

samsung galaxy mini iyidir

Samsungdan sıkıldım biraz ondan değişiklik yapıyorum önerin için :tşk:

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Kesinlikle ideos x5 almalısın.

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
baranselona

baranselona

Üye
İdeos x5 kapasitif ekran kullaniyor isiya duyarli degil vucuttaki durgun elektrigi algilayarak calisir... ve su an piyasaya cikan dokunmatik telefonlarin %95 i. Kapasitif ekran kullanir... ayrica kapasitif ekran. rezistif(basinca dayali) ekrandan. Cok daha iyidir...

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
İdeos x5 kapasitif ekran kullaniyor isiya duyarli degil vucuttaki durgun elektrigi algilayarak calisir... ve su an piyasaya cikan dokunmatik telefonlarin %95 i. Kapasitif ekran kullanir... ayrica kapasitif ekran. rezistif(basinca dayali) ekrandan. Cok daha iyidir...

Bilgilendirme için teşekkür ederim en kısa zaman da deneyip alacağım :tşk:

nerdesingol

Üye
nokia almada ne alırsan al ben pisman oldum aldıgıma bidaha nokia almam

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
    Konu Sahibi
nokia hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum çoğu arkadaşımda nokia var hepsi şikayetçi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...