600 tl bütçem var android telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

ossz

Üye
    Konu Sahibi
600 tl bütçem var android telefon önerisi
Max 600 Tl'ye alabileceğim wi-fi özelliği de olan android telefon önerilerinizi alabilir miyim? Bir de Bursa'da diğer yerlere göre daha ucuz olan bildiğiniz bir yer var mı? Teşekkürler.

15097

15097

Üye
neo v :oke:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Xperia mini alabilirsin ama tekrar söylemek istiyorum kuzum 600 TL lik Android ile Android deneyimini yaşayamazsın ..Bence 603 al..

larten123

larten123

Üye
koyabilirsen biraz daha koy neo v al :oke:

turker10

turker10

Üye
100 daha koy galaxy w al bence tabi...:naughty:

enes-1907

enes-1907

Üye
neo v biz iyisini yapana kadar en iyisi bu (750 tl için söledim):oke:

ossz

Üye
    Konu Sahibi
Neo v'ye kanım ısındı aslında biraz daha çalışıp biriktirmek daha mantıklı geldi şu an. :) Teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar.

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Xperia mini alabilirsin ama tekrar söylemek istiyorum kuzum 600 TL lik Android ile Android deneyimini yaşayamazsın ..Bence 603 al..

İyi bir android deneyemi yaşayamaz diye gitsin 603 mu kullansın Allah aşkına :hmmm 600 700 liraya bence çok da iyi olmasada iyi bir android telefon kullanabilir canım :)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
vatanbilgisayarda samsung galaxy ace plus 650 tl ye satılıyor onu al bence güzel telefon ve iyide bence .

enes-1907

enes-1907

Üye
bence ya live with walkman al ama onda hd oyun oyanayamassın genede güzel telefon çift hoparlör derken tam bir müzik canavarı veya neo v al derim tüm oyunları rahatlıkla oynarsın ikinci el tabiki alabilrsin neo v

futbol123

futbol123

Üye
bence ya live with walkman al ama onda hd oyun oyanayamassın genede güzel telefon çift hoparlör derken tam bir müzik canavarı veya neo v al derim tüm oyunları rahatlıkla oynarsın ikinci el tabiki alabilrsin neo v
hd oyunlarımı açıyor zaten neo v ile bütün özellikleri aynı hatta daha iyi kalitede açar çünkü çözünürlük düşük :)

enes-1907

enes-1907

Üye
[QUOTE=" Tehlike ";4858624]
hd oyunlarımı açıyor zaten neo v ile bütün özellikleri aynı hatta daha iyi kalitede açar çünkü çözünürlük düşük :)
[/QUOTE]
ben açmıyor diye biliyorum çünkü ekranı QWGA değil diye biliyorum...

enes-1907

enes-1907

Üye
iyi o zaman neo v ile aynı demekki bide çift hoparlörde var hopppaaaa:yuru