6 Milyara Sistem Toplama :D

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
6 Milyara Sistem Toplama :D
Alın Size Oyuncu Kasası :D Üzerine +400 500 TLde Su Soğutmada Eklenebilir :D Hepsiburada.com Bİrde Üzerine Dandik Bir Flaş Bellek Veriyor :D

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Enes

Enes

Üye
6 milyar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
turancen

turancen

Üye
Maşallah ben bunu başucuma koyar izler izler dururum :D

İmzamdaki sisteme bakayın siz :P

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
hayırdır senmi alıyon :ehe
YOk Bu Kadar Para Verirsem Kalbim Ölene Kadar Dkde 150 Kez Atar !utan!
Maşallah ben bunu başucuma koyar izler izler dururum :D

İmzamdaki sisteme bakayın siz :P
Yapma Mübarek Sen Buna Sistem Mi Diyorsun Sadece Ekran Kartı Gördüm Orda Kendi İçinde Sistem Olarak Diğerleri Ne Disket Mi Çözemedim :D 4gb + 4gb dd3 x2 ram Bu Yazdığın Heralde 1.44 MBLık Disket Sürücü Filan :D

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
turancen

turancen

Üye
YOk Bu Kadar Para Verirsem Kalbim Ölene Kadar Dkde 150 Kez Atar !utan!

Yapma Mübarek Sen Buna Sistem Mi Diyorsun Sadece Ekran Kartı Gördüm Orda Kendi İçinde Sistem Olarak Diğerleri Ne Disket Mi Çözemedim :D 4gb + 4gb dd3 x2 ram Bu Yazdığın Heralde 1.44 MBLık Disket Sürücü Filan :D
Disktet sürücüden oynadığım oyunlar :D

gta5 grafiklerin hepsi full
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

the witcher 3 , grafikler yine sonda ve oyun full Türkçe

daha sayayımmı :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

gta5 grafiklerin hepsi fu ll

the witcher 3 , grafikler yine sonda ve oyun fu ll Türkçe

Daha Saymana Gerek Yok Bugün O Oyunları Oynuyorsan Sebebi 960 :) Onu Sök Yerine GT 730 yada GTX 550 Tİ Filan Tak O Zamanda Oynayabiliyormusun Görelim :trip:
Neden Evgayı Tercih Ettinki Hem? :hmmm Asus MSI Zotac Onlar Daha İyi Bence :hmmm

turancen

turancen

Üye
Daha Saymana Gerek Yok Bugün O Oyunları Oynuyorsan Sebebi 960 :) Onu Sök Yerine GT 730 yada GTX 550 Tİ Filan Tak O Zamanda Oynayabiliyormusun Görelim :trip:
Neden Evgayı Tercih Ettinki Hem? :hmmm Asus MSI Zotac Onlar Daha İyi Bence :hmmm
1 Yıl önceydi, o zaman acele ile seçtik oynuyoruz, pişmanmısın diye sorarsan değilim, yine alacaksam evga alırım, tabi şimdi sıfır alacaklara msi yada asus öneriyorum, illa fanatiklik yapmaya gerek yok. Çok memnunum hakikatten, hiçbir oyunda yarı yolda bırakmadı hatta fanların sesini bile duyamazsınız çünkü 60 dereceye kadar fanlar çalışmıyor :D tabi havalar ısındı artık, fanlarda çalışmaya başlayacak haliyle.
Tekrardan yazayım şu anda kullandığım sistemi
intel i3 4160 3.6ghz işlemci
gtx 960 4gb 128bit ekran kartı
4gb 2 adet ddr3 1600 mhz ram (overlock ile 2833 mhz çekilebiliyor)
Gigabyte Z87M-D3H Intel Z87 anakart
120 gb ssd artı yanında 1 tb hardisk

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
1 Yıl önceydi, o zaman acele ile seçtik oynuyoruz, pişmanmısın diye sorarsan değilim, yine alacaksam evga alırım, tabi şimdi sıfır alacaklara msi yada asus öneriyorum, illa fanatiklik yapmaya gerek yok. Çok memnunum hakikatten, hiçbir oyunda yarı yolda bırakmadı hatta fanların sesini bile duyamazsınız çünkü 60 dereceye kadar fanlar çalışmıyor :D tabi havalar ısındı artık, fanlarda çalışmaya başlayacak haliyle.
Tekrardan yazayım şu anda kullandığım sistemi
intel i3 4160 3.6ghz
gtx 960 4gb 128bit
4gb 2 adet 1600 mhz (overlock ile 2833 mhz çekilebiliyor)
Gigabyte Z87M-D3H Intel Z87
120 gb ssd artı yanında 1 tb hardisk
SSD Hangi Marka Kullanıyorsun?
GPU Alacak Olursam Aklımda Asus Varda 960 yada 550 Düşünüyorum Dediğin Gibi O Teknoloji Güzel Kuzene Aldım 3 4 Ay Öncede Hem Elektrik Yönünden Güzel Hemde Fanlar Boşa Çalışıp Ömürlerini Tüketmiyorlar İyi Düşünülmüş

turancen

turancen

Üye
SSD Hangi Marka Kullanıyorsun?
GPU Alacak Olursam Aklımda Asus Varda 960 yada 550 Düşünüyorum Dediğin Gibi O Teknoloji Güzel Kuzene Aldım 3 4 Ay Öncede Hem Elektrik Yönünden Güzel Hemde Fanlar Boşa Çalışıp Ömürlerini Tüketmiyorlar İyi Düşünülmüş
Ssd olarak bunu aldım. 199 tlye almıştım şimdi fiyatı baya düşmüş.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
MSI Oyuncu Laptop'larıda Çok Güzel Laptop Arayanlara

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ssd olarak bunu aldım. 199 tlye almıştım şimdi fiyatı baya düşmüş.
Benim Eski SSDNOW Serisiyle Aynı Bu :hmmm Durumun Elverirse Kesinlikle 850 Prodan Vazgeçme Kesinlikle Farkını Anlayacaksın Hakkını Veriyor
MSI Oyuncu Laptop'larıda Çok Güzel Laptop Arayanlara
Laptoplara Karşıyım Kolay Kolay Sistem Yükseltmesi Yapılmıyor Ayrıca Düşürürsün Müşürürsün Yeminle Gider 5 Milyar Ellerinden somuru: İntihar Sebebi :catcat:

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Aybars1979

Aybars1979

Üye

gta5 grafiklerin hepsi fu ll

the witcher 3 , grafikler yine sonda ve oyun fu ll Türkçe

witcher 3 ü bende oynadığım için baktım ama oyun oynanış videosu değil ki o bildiğin video yayın kısmı gibi bir şey o kısımda en dandik donanım ile bile kalite farkı kolay kolay ayırt edilmez bende gayet akıcı oynuyorum oyun aşağıdaki sistemim ile.

sistem
Pentium g4400
4gb dd4 ram (1adet sadece)
ati hd7950 (oc)
z170 anakart
500gb hdd

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Alın Size Oyuncu Kasası :D Üzerine +400 500 TLde Su Soğutmada Eklenebilir :D Hepsiburada.com Bİrde Üzerine Dandik Bir Flaş Bellek Veriyor :D

1- Seçtiğin anakart işlemci için yeterli değil.İşlemcinin overlock özelliği var fakat anakartın buna yeteri kadar izin vermiyor.Onun yerine K serisi bir anakart kullanabilirdin.Örneğin Z170 K3

2- 750W 80+ Bronze hem güç tüketimi fazla hemde performansı düşük.Oyuncu bilgisayarı için 600W 80+ Gold olmalı.En azından Silver

3- RAM yeterli ve doru seçim

4- Ekran kartın da iyi.980 olabilirdi ama maliyet farkı biraz fazla.256 Bit olması kurtarır 970'i

5- Geldik (bence) en önemli konuya.Depolama birimi olarak SATA III teknolojisi artık geride kaldı.Artık M.2 teknolojisi var.SATA III'e göre 5 kat daha hızlı.Okuma hızı saniyede 2.5 Gigabaytt Yazma saniyede 1.5 GB

6- Böyle bir sistemdeki Harici depolama birimi kesinlikle 7200 rpm olmalı ve 1TB yeterli bence

7- 100 flaş parası kazanıp 1 flaş hediye ediyorlar.Gelmeyin böyle oyunlara :)
Kullandığım laptopun özellikleri imzamda yazıyor.Şimdilik işimi görüyor ama param olursa alacağım bilgisayar belli :)
MSI GT80 2QE TITAN SLI

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
1- Seçtiğin anakart işlemci için yeterli değil.İşlemcinin overlock özelliği var fakat anakartın buna yeteri kadar izin vermiyor.Onun yerine K serisi bir anakart kullanabilirdin.Örneğin Z170 K3

2- 750W 80+ Bronze hem güç tüketimi fazla hemde performansı düşük.Oyuncu bilgisayarı için 600W 80+ Gold olmalı.En azından Silver

3- RAM yeterli ve doru seçim

4- Ekran kartın da iyi.980 olabilirdi ama maliyet farkı biraz fazla.256 Bit olması kurtarır 970'i

5- Geldik (bence) en önemli konuya.Depolama birimi olarak SATA III teknolojisi artık geride kaldı.Artık M.2 teknolojisi var.SATA III'e göre 5 kat daha hızlı.Okuma hızı saniyede 2.5 Gigabaytt Yazma saniyede 1.5 GB

6- Böyle bir sistemdeki Harici depolama birimi kesinlikle 7200 rpm olmalı ve 1TB yeterli bence

7- 100 flaş parası kazanıp 1 flaş hediye ediyorlar.Gelmeyin böyle oyunlara :)
Kullandığım laptopun özellikleri imzamda yazıyor.Şimdilik işimi görüyor ama param olursa alacağım bilgisayar belli :)
MSI GT80 2QE TITAN SLI
Valla Anakartın Tipine Filan Baktım Giriş Çıkışlarına Tamam :D Güç Kaynağının Goldu Filan Sıkıntı Pahalidir Baya :D SSD Konusunada Gelirsek Evet Aslında 950 Pro m2ler Elimin Hemen Altındaydı Ama Atmadım Sepete Aslında Güzel ve Pratikler Yer Kaplamıyorlar Etmiyorlar Ama Onların Yazma ömürleri Filan Ne Kadar Biraz Uzun Ömürlü Olsun İstedim O Yüzden 850 Pro yu Şeçtim :P Eğer Adamın Oyun Film Hastalığı Varsa 1 TBde Az Bence 5 10 Oyun Kursan Gitti 1 TB Zaten :D Laptopda Hoşuma Gitmedi SLI Li Laptopmu Olurmuş 72 Amper Araba Aküsüyle Gezmen Lazım Şarjı Bitmesin Diye :ehe
250 GB Si 700 Kağit :D

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn TR01
turancen

turancen

Üye
witcher 3 ü bende oynadığım için baktım ama oyun oynanış videosu değil ki o bildiğin video yayın kısmı gibi bir şey o kısımda en dandik donanım ile bile kalite farkı kolay kolay ayırt edilmez bende gayet akıcı oynuyorum oyun aşağıdaki sistemim ile.

sistem
Pentium g4400
4gb dd4 ram (1adet sadece)
ati hd7950 (oc)
z170 anakart
500gb hdd
Nasıl izledin videoyu bilmiyorum ama iyi bakmamışsın demekki, 3 seri olarak çektim videoyu, hiçbir hile hurda yoktur. Birazdan tekrar oyuna dalacağım, Türkçe yama ile oyunun zevki dahada artıyor tavsiye ederim

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Nasıl izledin videoyu bilmiyorum ama iyi bakmamışsın demekki, 3 seri olarak çektim videoyu, hiçbir hile hurda yoktur. Birazdan tekrar oyuna dalacağım, Türkçe yama ile oyunun zevki dahada artıyor tavsiye ederim
valla benim oyun orijinal yama orjinalliğini bozmuyorsa denerim ama bende bir sıkıntı başladı oyunda çözemedim o yüzden bir haftadır falan oynamıyorum ilk yükledikten sonra oynamaya başladım sonra güncelledim meğer eski sürüm savdosyası uyumsuzluk çıkartabiliyormuş 5-10 dk da bir bir kaç saniyelik donmalar yaşamaya başladım birtürlü çözemedim tam savaşırken donunca sinir ediyor en baştan başlayacağım tekrar ama üşendiğim için şuan bıraktım yakında başlarım tekrar ama.

Üst Alt