5TE 5E paketi kullanan varmı

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
5TE 5E paketi kullanan varmı
18 tl ye sınırsız youtube paketi kullanan varmı kartı vın a takıp bilgisayar dan youtube izlenirmi .
Bu paketi kullanan arkadaslar lütfen cevaplasın

yeumyang

yeumyang

Moderator
Kullanmıyorum denemek lazım ama sanmıyorum Vodafone önlem almıştır

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
5 te 5 paketi aldım youtube den video izleyince tarifen deki 1gb paketin den düşüyor 1gb bitince yine izlenirmi telefondan izliyorum normal da internetim den yememesi gerekirdi yardım edin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
5 te 5 paketi aldım youtube den video izleyince tarifen deki 1gb paketin den düşüyor 1gb bitince yine izlenirmi telefondan izliyorum normal da internetim den yememesi gerekirdi yardım edin
Yanlış hatırlamıyorsam 480p değerinde olmalı izlediğin video ve içerisinde çıkan reklamlar ve türevleri şeyler normal internetten düşer.

Portagas

Portagas

Üye
480p nin ustune cikinca internet paketinden yer.Tarifeyi yaptiktan sonra gunluk veya haftalik net gelirse once onlar kullaniluyor daha sonra yine tarfiden devam ediyor.

Ben telefonu modem olarak pcye baglayip izledim kotadan dusmuyor yanliz 480p yi gecmemek sartiyla.Buyuk ihtimal vina taksan sorun olmayacaktir.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
480p nin ustune cikinca internet paketinden yer.Tarifeyi yaptiktan sonra gunluk veya haftalik net gelirse once onlar kullaniluyor daha sonra yine tarfiden devam ediyor.

Ben telefonu modem olarak pcye baglayip izledim kotadan dusmuyor yanliz 480p yi gecmemek sartiyla.Buyuk ihtimal vina taksan sorun olmayacaktir.
Kafana göre paketini daha önce almadıysanız alın ücretsiz olarak 1080p indirin sınırsız

$

• Beğen
Tepkiler: bulut6842

Üst Alt