5s kullanıcıları ios 9 da kasma yaşayanlar yazsınlar

Sponsorlu Bağlantılar

shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
    Konu Sahibi
5s kullanıcıları ios 9 da kasma yaşayanlar yazsınlar
Ewet babacanlarım büyük bir merakla beklenen ios9 5s lerde kasmalar mevcut gördügüm kadarıyla mesajlar ve whatsapp, sayfa geçişleri ve birde siri de pek değişiklik görmedim teması hariç bunlar benim izlenilerim ya sizlerin izlenimleri babacanlarım

The Pancar

The Pancar

Üye
Tüm 5s lerde aynı sorun olmalı,yeni güncelleme ile düzeltirler

mhmt SyLmz

mhmt SyLmz

Üye
4s de kasma yapmazsa ben akşam güncelleyip bi kaç gözlem yapıcam beta sürümünde filan radio geldi olarak biliyorum ama çalışmıyodu inş bu sürümde geldiyse çalışır

The Pancar

The Pancar

Üye
4s de kasma yapmazsa ben akşam güncelleyip bi kaç gözlem yapıcam beta sürümünde filan radio geldi olarak biliyorum ama çalışmıyodu inş bu sürümde geldiyse çalışır
Kullanıcı yorumu görmeden güncellememekte fayda var

shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
    Konu Sahibi
Babacanlarım şuan için gözle görülür kasma sadece 5c ve 5s lerde mevcut 4s kullanıcılar memnun durumdan ewet kısa sürede güncelleme ile düzeltilir ama 5s kullanıcısı olarak düzeltmeden sonra jailbreak ile devam edecegim yoluma babacanlarım

mhmt SyLmz

mhmt SyLmz

Üye
Babacanlarım şuan için gözle görülür kasma sadece 5c ve 5s lerde mevcut 4s kullanıcılar memnun durumdan ewet kısa sürede güncelleme ile düzeltilir ama 5s kullanıcısı olarak düzeltmeden sonra jailbreak ile devam edecegim yoluma babacanlarım
4s te kasmaması süper olmus ios 8 e güncellediğime pişman olmuştum kasmalardan dolayı bilgi için saol babacan

• Beğen
Tepkiler: shadow-mavi
sLeepLe

sLeepLe

Üye
9.1 gibi bir sürüm çıkabilir haftaya bu güncelleme ile 5s düzeltilir bence kasmaya bırakılacak bir telefon değil

• Beğen
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Kasmalar Bende de Mevcut. Güç Tasarruf Modunu Kapatınca Biraz Rahatlıyor Gibi Ama Can Sıkıcı Bir Durum Var. Umarım Dediğiniz Gibi 1-2 Haftaya Düzeltme Güncellemesi Gelir. Ben Kısa Sürede Bir Güncelleme Geleceği Kanaatindeyim. 9.1 Beta Filan Çıkardıklarına Göre Kesin Bu Sorunları Çözecekler ;)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
İllaki gelir güncelleme her yeni sürüm çıktığında peş peşe güncellemeler geliyor

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Saydamlığı Azalt Seçeneği Biraz İşe Yarıyor Arkadaşlar:ok2:

anılbaran

anılbaran

Üye
Biraz frame düşüklüğü var gibi genel olarak .kasma değil ama böyle 9 yüklryince bi başka telefon gibi hissiyatı .Dokunduğum herhangi bir yerde bu anlaşılıyor .

sLeepLe

sLeepLe

Üye
efektlerle ilgili sorun sanki çünkü efekti uygularken takılıyor bende bazen whatsapptaki kasma da bende uygulama ile ilgili çünkü 8.4.1 de yapıyordu

shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah canım babacanlarım herkes düşüncelerini paylaştığı için Allah razı olsun hepinizden bekleyelim bakalım 9.1ri düzelecek tir inşallah babacanlarım

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Performans İyi Ama Dediğiniz Gibi Efeklerde Sıkıntı Var. Geçişlerde Filan...

mavicasper1

mavicasper1

Üye
ios 9.1 beta kullanıyorum. 5s de hiçbir kasma yok gayet iyi.

Üst Alt