5800xm orjınal fw yardım tlfn res atıyo paso

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byhiz

Üye
    Konu Sahibi
5800xm orjınal fw yardım tlfn res atıyo paso
slm sundires c6 modufıye yukledım 5800 xm e 1 hafta kadar kulandım sonra orjınal yazılımını yuklemeye karar verdım bıraz arastırma yapdım bu forumdan degıl navıfrım dıye bı porgramla rm-356 telefonum yazılını buldum 51v olan yukledım neyse acıldı telefon kendı kendıne res atmaya basladı 2 3 dk bı he bıre reslıyo kendını sornadan navıfrım den 52.0.007 v2 red mr seri nuamrası aynı olan fw ındırdım kurdum sorun yıne dvm edıyo telefon kendını resetlıyo ekran da cızgıler olusıyo reset atmadan once ekran grı olıyo gızgılı cızgılı sorna reset atıyo sorun hep aynı 2 3 dk aynısını yapıyo acaba bı yerde yanlısmı yapdım phoenix programı ıle kurdum yıne aynı OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5 kurdum yıne aynı sorun bı turlu gıdelemedım yardım edecek veya basına boyle bı olay gelen varmı

----------Eklendi @ 12:18:53 ---------- Yazıldı @ 12:15:26 ----------

yardım ede bılecek veya istanbul anadolu yakasında telefonu eskı halıne getırecek telefoncu bılıyosanız guvenılır soyleyın pls.. telefonu hemen yapmam gerek onumuzde kardesım dugunu var 4 5 gn ıcnde telefon cok lazım olcak

seyfo_enkaz

Üye
tekrar başka bi cfw yükle gene rest atmaya devam ediyosa geçmiş ola telefon ölmüş demektir teknik servise götürün eğer farklı bi cfw yüklediğinizde sorun kalmmıyorsa orjinali yüklerken bi yerde hata yaptınız demektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt