5800xm Kırılamaz Security Code

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaganoglu

Üye
    Konu Sahibi
5800xm Kırılamaz Security Code
s.a
arkadaşlar, 5800xm de uzun bir güvenlik kodu var, telefon açılırken güvenlik kodu sormaya ayarlı ve telefon kapalı. Yani telefonu açarken güvenlik kodu soruyor fakat güvenlik kodu bilinmiyor. Nemesis Service Suit vb programlar fayda vermiyor çünkü telefon tam açılmadığından pcler telefonu görmüyor data kablosu ile. the-nokia-unlock.mdl dosyası ile hafıza kartı-system-recogs denendi fakat sanırım yine telefon tam açılmamış olduğundan o da etki etmiyor.Her forumda önerilen bir iki master security code sitesinde imei ile master security code denemesi yapıldı ama kabul etmedi

varmı maxicep'te bunu çözebilecek bir yiğit ?

selametle.

leonardo08

leonardo08

Üye
12345 i denedinmi :D

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
den dene kardeşim.

fnldstntn

Üye
Telefona dead phone flash atarsan düzelme ihtimali var...
Uzun xaman önce kullandığım için hatırlamıyorum sanırım sıfırlanıyordu bu şekilde....

kaganoglu

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar iyi hoş da, telefonu açamıyorum ki içerisine bir şey yükleyebileyim.. da işe yaramıyor

ta7eR

ta7eR

Üye
Telefona dead phone flash atarsan düzelme ihtimali var...
Uzun xaman önce kullandığım için hatırlamıyorum sanırım sıfırlanıyordu bu şekilde....

kardeşim çok haklısın jaf ile dead phone flash atarsa herşey sıfırlanıyor ... birçok kez denedim ancak jafla flash atmaya gelice araştır ve de dikkatli oku ..tehlikeli de olabiliyor ..:aha:

ta7eR

ta7eR

Üye
sağolun arkadaşlar iyi hoş da, telefonu açamıyorum ki içerisine bir şey yükleyebileyim.. da işe yaramıyor

şu anda telefonun hiç açılmıyorsa jaf ile flash atılışını araştır ve uygula başka bi yol da bilemiyorum zaten ..başıma gelse ilk yapıcam şey flash atmak olurdu ..:oke:

XpressMusıcs

XpressMusıcs

Üye
kullanım kılavuzuna bak ordan gerekli bilgiyi yazarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt