5800 yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

xedizx

Üye
    Konu Sahibi
5800 yardım!
arkadaşlar 5800 telefonu açarken güç düğmesi çalışıyor ancak telefon çalışır durumda iken güç düğmesi çalışmamaktadır bunun için flash çözüm olabilir mi? hardformat da atamıyorum.. ve flash atmak hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? başka gönderilerde flash atarken telefonun açık ya da kapalı olacağından bahsedilmemiş ilk defa atmayı deneyecem. phoneix yüklü bir de birkaç ofw yerine cfw dosyaları indirdim bunlarla direkt flash atabilir miyim? rm-356 v60.003 telefon bilgileri. usb'yi flash atarken çıkarıp taktığımızda telefonu tanımazsa bir sorun çıkar mı?

hikmet366

hikmet366

Üye
telefon kapalı iken flaş atılır ilk defa yapıyorsan biraz zor yaparsın biri sana yardım etmeli pc ne bağlanıp tamwıwerle sana ben yardım ederdim ama köydeyim

xedizx

Üye
    Konu Sahibi
telefon kapalı iken flaş atılır ilk defa yapıyorsan biraz zor yaparsın biri sana yardım etmeli pc ne bağlanıp tamwıwerle sana ben yardım ederdim ama köydeyim
yani okuduğum kadarıyla yapabilirim diye düşünüyorum ama işte bağlantı kopar telefon bir daha açılmaz nasıl deadflash atılır onları bilmiyorum işte

hikmet366

hikmet366

Üye
anlatımı eksiksiz yaparsan yaparsın sen o flaş dosyalarını nerden indirdin

xedizx

Üye
    Konu Sahibi
kardeş telefon kapanmıyor artık bataryayı taktıgın an çalışmaya başlıyor güç düğmesi de işlemiyor artık

hikmet366

hikmet366

Üye
tamıre vermen gerek flas atamassın tele

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
flash at

eldum

eldum

Üye
bu işler kolay değil yanında ehli bir insan olması her şeyden önemlisi bu sistem carttadak kurulmuyor 3 tane programın birleşiminden oluyor

shadow_qw

Üye
Flash atarken telefonun kapalı olması gerekiyor ama işlemi tamamlamak için bir kez güç düğmesine basman gerekli. Yani güç düğmesi bu durumdayken flash atma. Güç düğmesi takılı kalmış olabilir mi? Bi kontrol et olmadı bi söküp tak. Kolay gelsin

dogu73

dogu73

Üye
flash atarken telefonun kapalı olması lazım değilmi. o zaman flash atarken güç düğmesine basacağına bataryayı tak güç düğmesine basmış görevi görür gibi düşünüyorum.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardesm navıfırm 1.6.1 ı ındır gogleye navıfırm 1.6.1 yaz maxıcepten ındır tamammı sonra navıfırmı ac ustte secenek olcak o secenekte searc kode olca o search kodeye tıklayp telın arka kısmında bataryanın altındakı product kodunu yaz enterla sana yanda telıne uygun ofw dosyası gelcek o dosyaları masaustune RM-356 adlı klasorolustr ve o klasore dowland yap dosyalarıyaptıktan sonra o RM-356 klasorunu c den program fles den nokıa yaya nokıa dan phoenıx klasorune gır orda products dıye klasor var o klasore rm-356klasorunu kopyalama ve pencerıyı kapat son telın bataryayı cıkart telı usbye bagla tmmmı phoenıxı ac ılk basamakta menage dıye bısey var ordan usbyı ya sıl yada 2.sıraya al sonra gene aynı basamakta open product dıye bısey var onu ac oraya rm-356 yazıp asagıda ckan sonuclardan nokıa 5800ı sec sectıkten sonra fırmware secenegıne gr ve ordakı ılk basamaga tkla update fırmware dye bısey cıkacak tam hatırlamıyorum ama . Sonra ordan ...lı bı Buton var ona tklayp ılk gelen sonuca tkla dead usbyıde tık at refurbısh de orada telefon ac felan dyecek 5adımda bataryayı tak atsn flash bu kadar :)

- - - Eklendi - - -

kardesm navıfırm 1.6.1 ı ındır gogleye navıfırm 1.6.1 yaz maxıcepten ındır tamammı sonra navıfırmı ac ustte secenek olcak o secenekte searc kode olca o search kodeye tıklayp telın arka kısmında bataryanın altındakı product kodunu yaz enterla sana yanda telıne uygun ofw dosyası gelcek o dosyaları masaustune RM-356 adlı klasorolustr ve o klasore dowland yap dosyalarıyaptıktan sonra o RM-356 klasorunu c den program fles den nokıa yaya nokıa dan phoenıx klasorune gır orda products dıye klasor var o klasore rm-356klasorunu kopyalama ve pencerıyı kapat son telın bataryayı cıkart telı usbye bagla tmmmı phoenıxı ac ılk basamakta menage dıye bısey var ordan usbyı ya sıl yada 2.sıraya al sonra gene aynı basamakta open product dıye bısey var onu ac oraya rm-356 yazıp asagıda ckan sonuclardan nokıa 5800ı sec sectıkten sonra fırmware secenegıne gr ve ordakı ılk basamaga tkla update fırmware dye bısey cıkacak tam hatırlamıyorum ama . Sonra ordan ...lı bı Buton var ona tklayp ılk gelen sonuca tkla dead usbyıde tık at refurbısh de orada telefon ac felan dyecek 5adımda bataryayı tak atsn flash bu kadar :)

xedizx

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok teşekkür ederim hallettim :)

dogu73

dogu73

Üye
Tamam dostum hadi iyi kullanımlar :)

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
sorunun cozuldumu?

Üst Alt