5800 xm usb sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
    Konu Sahibi
5800 xm usb sorunu
Selam Arkadaşlar,

Ben Maxicep Sitesinden Bir Çok FW indirip telefonu güncelledim en sonda bu C6 fwsini kurdum baya da iyi bir performansı vardı hızlandı telefon ama 1 ay sonra gibi telefona müzik atcaktım usb kablosunu taktım ama telefonda her hangi bir bağlantı olmadı yani bilgisayar telefonu görmedi ve bir çok bilgisayarda da denedim sorun telefonda galiba ama C6 fwsinde sorun yok bence çünkü telefon hala çalışır halde hafıza kartıda çalışıyor ve bluetootdan telefona herşey atabiliyorum ama usb kablosundan olmuyor bu kez kabloyu değiştirdim denedim kablodada sorun yokmuş sizce ben ne yapmalıyım telefonun daha taksitlerini ödüyorum ve garanti belgesi evde bir yerde ama onu bulamıyorum acaba kvk alır mı ? ve bu c6 versiyonu kurulu bir problem çıkar mı yada ilk aldığım versiyona geri getirme gibi bir şey olabilir mi ...

Cevap bekliyorum...Teşekkürler...

okeane3110c

okeane3110c

Üye
bendede bir aralar okumuyorduu telden şüphelendima ama pcye format attıktan sonra olduyane telin usb si fw den sona ndn calısmasın ki

celibar

celibar

Üye
telefon hafızasını yedekledikten sonra telefona format at.o da olmadıysa usb girişinde sorun olabilir.garanti belgesinin elde olması şart değil.telefonun imei'si kvk'da kayıtlıdır.c6 fw sorun çıkarır mı bilemem.

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
    Konu Sahibi
valla bende aslında bu c6 fw sinden dolayı korkuyorum ne yapabilirim acaba...wlan üzerinden de deniyorum ama güncelleme olmuyor hata veriyor bilgisayara da format attım bu ara yine aynı şekilde sanırım usb girişinde bir problem var ama kvk ya vermem gerekiyor daha garantisi geçmeden...

okeane3110c

okeane3110c

Üye
aynen öle yap :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt