5800 Xm İnstagram Varmı


Puni44

Puni44

Üye
    Konu Sahibi
5800 Xm İnstagram Varmı arkadaşlar vede 2.olarak retrica çalışıyormu teşekkürler
 
Resbabaakar

Resbabaakar

Üye
Benmde telfonm 5800 ama retrica yok fakat instagrami var adi Molome ovi storede var indir resim düzenliyo efect de vereblrsn kg
 

ErenMSC

Üye
O telefon şu anda "Alo" için kullanılıyor.
 
xmustx

xmustx

Üye
symbianda instagram yok
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada ileti[email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt