5800 XM iletim raporu sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_GİZEMLİ_

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM iletim raporu sorunu
arkadaşlar 5800 XM var hattım turkcell ve dün geceden nsonra mesaj atıyorum mesaj gidiyor cvbda geliyor attığım kişiden ancak raporlar iletildi demiyor beklemede diyor nedendir acaba:/

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
operatörle ilgili olabilir..

kado1987

Üye
arkadaslar iyi günler...2 gun önce 5800 xm telefonumla msj atıyodum ve bi anda bi sorun farkettim...msj lar iletiliyor telefon ekranında iletildi yazıyor fakat iletim raporları kutusu bos...iletildi raporunu önceden kaydededirdi ben silene kadarda orda dururdu simdi o klasör boş..yardımcı olurmusunuz lütfen?

faithC

Üye
arkadaslar iyi günler...2 gun önce 5800 xm telefonumla msj atıyodum ve bi anda bi sorun farkettim...msj lar iletiliyor telefon ekranında iletildi yazıyor fakat iletim raporları kutusu bos...iletildi raporunu önceden kaydededirdi ben silene kadarda orda dururdu simdi o klasör boş..yardımcı olurmusunuz lütfen?
Aynı problem şu an bende de var. Acilen yardım.

mapez34

Üye
aynen bugunde bende başladı birisi yardım edebilirmi ?

fuatfurit

Üye
Benim de apayrı bi sorunum var. Yahu benim mesajlar gitmiyor ... Ama rapor geliyor gitti diye ileti yazıyor ama karşı tarafa birşey gitmiyor ? '' yardım lütfen ''

SilentOne

SilentOne

Üye
Benim de apayrı bi sorunum var. Yahu benim mesajlar gitmiyor ... Ama rapor geliyor gitti diye ileti yazıyor ama karşı tarafa birşey gitmiyor ? '' yardım lütfen ''

kardeşim bi hard format at yada garantiye gonder

kabus5454

Üye
Arkadaslar bende de iletim raporu gelince mesaj sesi geliyor, her iletim raporunda mesaj geldi saniyorum, ne gerzek bi telefondur bu 5800

aq7777

Üye
Arkadaslar bende de @kabus5454 adlı arkadastaki problemin aynısı var iletim raporu gelince mesaj sesi geliyor, her iletim raporunda mesaj geldi saniyorum nasıl halledebiliriz ?

Atacan-

Atacan-

Üye
Arkadaslar bende de @kabus5454 adlı arkadastaki problemin aynısı var iletim raporu gelince mesaj sesi geliyor, her iletim raporunda mesaj geldi saniyorum nasıl halledebiliriz ?

Ninbuzz uygulamasından oluyor ninbuzz kullanmıyorsan kaldır.

aq7777

Üye
evet kullanıyorum kardeşim, sanırım ondan oluyor. Çünkü nimbuzz yokken öyle bir sıkıntım yoktu. Teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt