5800 xm e CFW yükleme ile ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

mahsunece

Üye
    Konu Sahibi
5800 xm e CFW yükleme ile ilgili
Arkadaşlar 5800xm kullanıyorum cfw kurmak istiyorum telefona yalnız bir kaç sorum olacak
- opera mobile
- whatsapp
gibi programları kullanabilirmiyim cfw sürümünde
ayrıca c6-01 de ki gibi farklı farklı giriş ekranı eklemek mümkünmü.

Akıncı

Akıncı

Üye
1. o tür programları kullanırsın
2. 2 geçiş ekranı olacaktır ama ikiniye bir şey eklebilirmisin onu bilmem

hikmet366

hikmet366

Üye
evet hack gereğı kalmadan program yükleyebileceksin sonra 1 tane ana ekran var 6 tane widget ekliyorsun 2 cı bir ekrana widget eklenemez sadece 1 ile 2 geçiş efekti vermek içın yapılmış yani 2 ekran diye birşey yok dahasida olamaz

mahsunece

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim.
aslında demek istediğim bu giriş ekranlarına ayrı ayrı duvar kağıdı ekleyebiliyormuyuz.
ve son bir ricam olacak şuan yapılmış en iyi ve sizin önereceğiniz cfw hangisidir size zahmet yönledirebilirmisiniz beni

hikmet366

hikmet366

Üye
hayir tek bır fotoraf ekliyebiliyorsun 2 ekrana başka fotoraf eklenmiyor.

mahsunece

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim

hikmet366

hikmet366

Üye
rica ederim

mahsunece

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar bir türlü halledemedim size zahmet her şeyi en başından bana anlatacak resimli olarak bütün programları gösteren bir yönlendirme istiyorum. sitede ki birçok link ölmüş bir programı indiriyorm diğer programın linki çalışmıyor. herşeyi tamamıyla çalışan bütün programları bir arada olan bir sayfa bir link verebilirmisiniz size zahmet.

hikmet366

hikmet366

Üye
kardeş ben bu akşam pc ye saat 7 de giriyorum istersen tamwiwerle pc ne bağlanıp cfw yi yüklim

not abım pcyi açmaz ise giremem

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
bu konu buraya ait değil modderatör konu taşıyacakmı

mahsunece

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim ama phoenix ile yükleme olmuyor. jaf ile yapıyorm bazı durumlardan dolayı flash yemiyor. üstelik ben tel çökmüş durumda şuan açılmıyor açıldığı zaman da '' SİM KART HATALI'' VEYA '' SİM KART TAKIN'' diyor ve telefon kapanıyor. yardımcı olurmusunuz lütfen.

Üst Alt