5800 xm admin arkadaşlar güvenlik kodu

Sponsorlu Bağlantılar

ismailerdem

Üye
    Konu Sahibi
5800 xm admin arkadaşlar güvenlik kodu
arkadaslar güvenlik kodu koymustum . bi kaç kere tus kilidi olarak kullandım kaldırdım . daha sonra unuttum . şimdi değiştiremiyorum .. ne yapmam lazım ? şimdiden sağolun .

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hard format atmayı dene :oke:

ismailerdem

Üye
    Konu Sahibi
olmadı :off:... olmuyo baska bişey yokmu ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
olması lazımdı :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

normal format atmadın değilmi hard format atıcaksın (yeşil + kırmızı + kamera + açma kapama tuşu)

ismailerdem

Üye
    Konu Sahibi
yok ya . soruy 12345 yasıom . yanlıs die kabul etmio :/

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
başka forumda gördüm herkes işe yarıyor diyo. çıkan sayfadaki boşluğa imei yazıyosun, generate diyorsun sana kodu sıfırlaman için başka bir kod veriyor. bir nevi puk kodu gibi. Sadece bilgi amaçlıdır denemedim. işin ucunda imei olduğu için düşün önce. sonra karar ver. sonra bişey olursa falan ben suçlu olmayım :)

Bosnalı86

Üye
arkadaşım eğer 3-4 kere üst üste yanlış girdiysen sürekli,sonrasında kodu doğru da girsen kabul etmez,çünkü kod kendini 5 dakikalığına bloke eder,bilgin olsun :oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
yapabildinmi ?

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
bendede aynı sorun var :/ güvenlik kodunu bulamıyorum. yukardaki 2 öneriyide denedim. Nafile..

denemeeee123456

Üye
pc suite ile pc ye bağla teli nss ile bulursun nasıl yapacam diosan nerdeyse her forum sitesinde var bunun anlatımı bi bak :oke:

tlgcn38

tlgcn38

Üye
İmei işine girme onun yerine telefoncuya kadar gitmeni tavsiye ederim

OğuzcanAbi

Üye
nolodu millet aylardır cwp beklio

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Aynı sorunu bende yaşadım.Telefoncu bi arkadaşım var, halletti :oke:

Ogzhan1925

Üye
olması lazımdı :hmmm

normal format atmadın değilmi hard format atıcaksın (yeşil + kırmızı + kamera + açma kapama tuşu)

Nasıl atıldığını bilmiyordum saolasın :D

Hard format işe yarıyor (:

firat-27

firat-27

Üye
arkadaşlar bende de aynı sorun var hard formatı denedim olmuyor.NSS yle yaptım not defterine kayıt yapamıyorum nasıl yapabilirim acaba yardım edebilir misiniz.Şimdiden teşekkürler

niketnac

Üye
Hard format atınca kod kesin sıfırlanır. Sıfırlanmış kod şöyledir: 12345 Format attım da kod sıfırlanmadı diye bir şey olmaz. Arkadaşın dediği gibi tuşlara basınca, format her seferinde gerçekleşmeyebilir. Bataryayı çıkarıp 30sn bekleyip tekrar denemek gerekebilir veya belli bir şarj seviyesinin üzerinde olmak gerekebilir. Format atılan cihaz saat-tarih gibi ayarlarla başlar. Hard format denen işlemden sonra güvenlik kodu KESİN SIFIRLANIR. O da 12345'tir.
Yapamayan arkadaşlar format işlemi kısmında bir hata yapıyor demektir.

wause55

Üye
kardeş çok saol valla çok işime yardıı

-efşan

-efşan

Üye

barisayaz

Üye
girdim kodu verdi bi kod daha ama o kodu ne yapıcam :vur:off::megafon:

xxdama

xxdama

Üye
Hard format atınca kod kesin sıfırlanır. Sıfırlanmış kod şöyledir: 12345 Format attım da kod sıfırlanmadı diye bir şey olmaz. Arkadaşın dediği gibi tuşlara basınca, format her seferinde gerçekleşmeyebilir. Bataryayı çıkarıp 30sn bekleyip tekrar denemek gerekebilir veya belli bir şarj seviyesinin üzerinde olmak gerekebilir. Format atılan cihaz saat-tarih gibi ayarlarla başlar. Hard format denen işlemden sonra güvenlik kodu KESİN SIFIRLANIR. O da 12345'tir.
Yapamayan arkadaşlar format işlemi kısmında bir hata yapıyor demektir.

haci ben kac kere hard format attim. sifre 12345 yaziom kod yanlis diyo
hard format atmadan once 12345 di/ simdi deniyom olmuyo. kodu kabul etmiyo. ben nasi bulcam kodu
buarada ben mobilden giryom. bende pc yok. yani pc ile kilit bulma forumda var biliom ama telden nasi hallederim haci? yardimlarinizi bekliyorum