5800 √ - X6 √ - Windows Phone [01.01.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

renavito4

Üye
kardeş seni kutluyorum 10 numara bir cfw olmuş bu sürümün devamını beklerim.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

renavito4

Üye
kardeş bu saat belle topbarı açınca yine gözüküyor nasıl gizleyeceğiz onu

Ysn152

Ysn152

Üye
YA KArdeş YArdım Edermisiniz Yapamıyorum yaaa

renavito4

Üye
deskclock yüklüyorum birde internetten galaxy stili skin indiriyorum her şeyi uyguluyorum düzgün çalışıyor fakat topbarı indirince şöyle bir sorun oluyor.

akkayaonur

Üye
hangi saat. extra olarak kurduğun saat mi?

renavitoya katılıyorum belle topbarın altında nokianın saati şebeke bildirimi vs. de gözüküyor. Nasıl gizleyebiliriz . Birde flash attıktan sonra test ekranında null değerler aldım telefon localde kaldı ancak bataryayı çıkarıp takınca normal açıldı bir sıkıntı çıkmaz sanırım. Telefon Nokia 5800 XM

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
deskclock yüklüyorum birde internetten galaxy stili skin indiriyorum her şeyi uyguluyorum düzgün çalışıyor fakat topbarı indirince şöyle bir sorun oluyor.
deskclock ile uyumlu değil o zaman... ayrıca topbar benim verdiğim topbar değil, bu ingilizce...
renavitoya katılıyorum belle topbarın altında nokianın saati şebeke bildirimi vs. de gözüküyor. Nasıl gizleyebiliriz . Birde flash attıktan sonra test ekranında null değerler aldım telefon localde kaldı ancak bataryayı çıkarıp takınca normal açıldı bir sıkıntı çıkmaz sanırım. Telefon Nokia 5800 XM
sen hard format atıp, hafıza kartını biçimlendirdinmi? orjinal bildirimleri kaldırdım ben yazılımı attığında gözükmemesi gerek... local modede kalması sorun teşkil etmez, pc ile alakalıdır o

akkayaonur

Üye
deskclock ile uyumlu değil o zaman... ayrıca topbar benim verdiğim topbar değil, bu ingilizce...
sen hard format atıp, hafıza kartını biçimlendirdinmi? orjinal bildirimleri kaldırdım ben yazılımı attığında gözükmemesi gerek... local modede kalması sorun teşkil etmez, pc ile alakalıdır o

sen hard format atıp, hafıza kartını biçimlendirdinmi? orjinal bildirimleri kaldırdım ben yazılımı attığında gözükmemesi gerek... local modede kalması sorun teşkil etmez, pc ile alakalıdır o[/quote]
hayır hafıza kartını cihazdan çıkarttıp önce hard format sonra cfw attım.Hafıza kartını şu an için biçimlendirmeye ya da tekrar cfw atmaya gerek var mı ? Bella bazen kendi kendine kapanıyor ve birde şöyle bir sıkıntı keşfettim *#0000# yapınca telefon reset atıyor kendine.Bir yardımcı olabilirsen

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hayır hafıza kartını cihazdan çıkarttıp önce hard format sonra cfw attım.Hafıza kartını şu an için biçimlendirmeye ya da tekrar cfw atmaya gerek var mı ? Bella bazen kendi kendine kapanıyor ve birde şöyle bir sıkıntı keşfettim *#0000# yapınca telefon reset atıyor kendine.Bir yardımcı olabilirsen[/quote]
hard format ve hafıza kartı biçimlendirme şart... yazılımda hata alıyorsanız bu eski sistemden kalan kırıntılardan sebeptir. *#0000# yapınca reset atması eski sistemden kalan kırıntılar olduğu içindir... belle topbar bir uygulama olduğu için sağlıklı çalışmıyor kapanması normaldir

berkekaytantr

Üye
saati nasıl uygularım

samil11

Üye
sinyal ve şarj göstergesi görünmüyor

samil11

Üye
kamera sesini nasıl kapatabilirim? daha önceki cfw de aynı kapanmıyor galiba, dosya adını verirsen rofs2 dosyasını açıp silebilirim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kamera sesini nasıl kapatabilirim? daha önceki cfw de aynı kapanmıyor galiba, dosya adını verirsen rofs2 dosyasını açıp silebilirim
Symbianı bırakalı çok oldu hatırlamıyorum. Seslere bak oradan silersen kapanır herhalde

• Beğen
Tepkiler: samil11
necati_caner

necati_caner

Üye
5800ın dosyayı yenilermisin acaba sağlama hatası veriyor rardan çıkarırken 3 kez indirdim aynı
Hocam tamamdır hallettim sorun dosyayı 8 parça indirmemden kaynaklanıyormuş aynı hatayı alan arkadaşların da bilgisine tek parça olarak indirince sıkıntı olmuyor

Üst Alt