5800 v52 hackli sistem mi , C6 v20 hacki sistem mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ces5

ces5

Üye
    Konu Sahibi
5800 v52 hackli sistem mi , C6 v20 hacki sistem mi?
Arkadaşlar sizce hangi sistem daha iyidir artıları ve eksileriyle beraber. 5800 orjinal modifiyeli sistem mi yoksa c6 modifiyeli sistem mi?

webplayer

webplayer

Üye
Konunun yeri burası değil burası Symbian 3 bölümü.

ces5

ces5

Üye
    Konu Sahibi
çok çok özür

Uruloki

Uruloki

Üye
az yukarı çıkın symbian s60v5 forumu orada yanlış lütfen nereye konu açtığımıza dikkat edelim

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Arkadaşlar sizce hangi sistem daha iyidir artıları ve eksileriyle beraber. 5800 orjinal modifiyeli sistem mi yoksa c6 modifiyeli sistem mi?

Nokia N8 S^3 Sistem for_ever !! :D

ByWorth

ByWorth

Üye
C6 V20 daha iyidir dostum.. Batarya biraz çabuk biter ama telefona da renk gelir.. Orjinal 5800 yazılımda sıkılıyordum, uzun süre C6 v20 kullanmıştım ve telefon elimden düşmüyodu..... Fakat yapabiliyosan N8 al ve telefonun tadını çıkar =)

ces5

ces5

Üye
    Konu Sahibi
C6 V20 daha iyidir dostum.. Batarya biraz çabuk biter ama telefona da renk gelir.. Orjinal 5800 yazılımda sıkılıyordum, uzun süre C6 v20 kullanmıştım ve telefon elimden düşmüyodu..... Fakat yapabiliyosan N8 al ve telefonun tadını çıkar =)

bana da öyle geliyor c6 olarak fakat fwlerde genellikle ram miktarı orjinal fw modllarının daha yüksek çıkıyor görsellik da c6 gibi gözüküyor.

N8 e gelince bana göre de n8 fiyat,tasarım,performans olarak açıkçası gereksiz geliyor aynı fiyata android işletim sistemli tasarımı şık ve performası çokiyi telefonlar var.

SilentOne

SilentOne

Üye
c6 v20 de güzel yha zaten hergün sarja takılıyorsan sorun yok derim

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
tam tersine c6 fw lerde ram çok düşük ve bazı programlar örneğin opera kapanıyor falan uyumsuzluk olabiliyor ben http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...dit-5-8-9hs-73-10-ram-83-2-hafiza-461213.html kullanıyorum orjinal fw üzerine hızı ve ramı çok yüksek görsellik harika bikaç eksik yönü var tabiki c6 lardan ama ben hiçbi c6 da istediğim performansı yakalayamadım c6 görsellik üzerine buda ramdan hızdan kısıyor sana kalmış c6 yüklersin kesin bende heves öyle yapmıştım sonra sorunlar çıkmaya başladı falan orjinale döndüm c6 fw lerdede http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...-iyisini-yapana-kadar-en-iyisi-bu-446212.html en beğendiğim bu oldu tavsiyemdir:oke:

ces5

ces5

Üye
    Konu Sahibi
Bende uzun süredir c6 kullanıcısıyım batarya dışında sıkıntım olmadı batarya en fazla 1,5 gidiyor bu orjinal haklilerde onu merak ediyorum, devamlı fw flaslıyorum telefona birşey olacak diye ödüm kopuyor. Aslında flashlamadan test edebileceğimiz bir program olsa çok güzel olurdu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt