5800 tuş ışıkları sürekli açık


od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bugün kvk'da 5800'ımın dokunmatiğni değiştirttim ve telefonumu elime aldığımda sağ kırmızı tuş ve medya kısayol çubuğunun ışığı yanıyordu telefon kapalıyken bile ışıklar aynı şekilde yanmaya devam ediyor sizce sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Geri Ver KVKya Düzeltsin Hatasını
 
od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
kvk'ya vererek düzeltmesini bende biliyorum ben kendim nasıl düzeltebilirım
 
hikmet366

hikmet366

Üye
Format dene olmazsa mecbur geri vereceksin
 
od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
format olmuyor başka birşey?
 
goldmobile

goldmobile

Üye
Sorun donanımsal bizlik değil
 
od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim kvkya veririm düzeltirler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt