5800 telefon kaynak kodları

Sponsorlu Bağlantılar

cihad281

Üye
    Konu Sahibi
5800 telefon kaynak kodları
Arkadaşlar 5800 telefon kaynak kodlarına nasıl ulaşırım

Symbianize

Symbianize

Üye
Kapalı kaynak kodludur symbian. Yetkili biri değilsen imkansız

cihad281

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
nasil kodlar diyorsun mesela

Symbianize

Symbianize

Üye
Bak kardeşim açık kaynak kodlu olsaydı android gibi olurdu kapalı kaynak olduğu için normal bir insanın ulaşması imkansız ancak symbian geliştiricileri ulaşabilir hack dediğimiz olay ise öyle kodlara inen zor bi ola değil bir kaç dosyayı antivirüs programları sayesinde karantinaya alıp denetimi engelliyor sadece okadar sana tavsiyem uğraşma gerçektn boşuna çabalarsın

cihad281

Üye
    Konu Sahibi
Bak kardeşim açık kaynak kodlu olsaydı android gibi olurdu kapalı kaynak olduğu için normal bir insanın ulaşması imkansız ancak symbian geliştiricileri ulaşabilir hack dediğimiz olay ise öyle kodlara inen zor bi ola değil bir kaç dosyayı antivirüs programları sayesinde karantinaya alıp denetimi engelliyor sadece okadar sana tavsiyem uğraşma gerçektn boşuna çabalarsın

Öyle bi program yok mu? Peki o zaman açmayı boşwerelim bu gizli klasörleri hangi programla görebilirim?

codblackops2

codblackops2

Üye
Öyle bi program yok mu? Peki o zaman açmayı boşwerelim bu gizli klasörleri hangi programla görebilirim?

Sistem dosyalarına ulaşmaktan bahsediyorsan xplore veya nokia file browser kullanabilirsin

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
kaynak kodları dediniz şey mesela biz wapmasterler bi sitenin kaynak kodunu çekip düzenleme yapıp kendimize göre kişiselleştiriz öylemi?

baytare26

Üye
Xplore İle Sistem dosyalarını Görebilirsin Ancak Değiştiremezsin. Değiştirmek İçin Rom Pacher Yamalarını Kulanmalısın :oke:

cihad281

Üye
    Konu Sahibi
Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
ben 1 ay önce xplore ile z:/ diskine girdim tüm klasörlere göz attım formatı xml olan çok sayıda metin belgesi var ve xml uzantılı dosyaların için den bizim html ye benzer <font color="red"></font> <center></center> misali kodlar var onlar ola bilirmi?

Üst Alt