5800 Ses Sistemi Kapasitesi

• 29 Ekim 2010
  • 2045 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadaşlar,

ben 5800 XM kullanıyorum. telefon ses sistemi olarak en fazla neyi kaldırır bilginiz var mı ?

örneğin; 2+1, 5+1, 400W vs.

Yazan: UysalMuzaffer
  2. bağlıyacağın stereo hoporlörlerden ise zarar verme olasılığı çok, 2+1 veya 4+1 .... fazlası ıse içlerinde besleyici amfi olduğu için hiç bir sorun olmaz..

3. et ne acba

4. et derken ?

5. eed yaniama sorunun cvabını blmyrm .s

6. peki genede saol .s

7. Dostum hiçbirine zarar vermez emin ol.

8. setin içindeki anfiyi kullanacağın için sorun çıkmaz.

9. arkadaşlar bu tip sistemleri telefonu bağlamak hiç bir zarar vermez ben jack çoğaltıci ile aynı anda hem 5+1 (creative) hemde müzik setine bağladım deneme amaçlı 2 saat son ses müzik dinledim hiç bi sorun çıkarmadı zira çıkarcak olsa nokia 3.5 mm jack eklemezdi telefona

10. 5+1 de kullanıyorum bangır bangır hiç bi sorun olmuyor, anfii olduğu için sistemin icinde hiç bi sorun olmaz, aynı şekilde müzik seti de öyle. için rahat olsun. ama sesi müzik setinden yarıya getir telefondan en sona getirme ilk öyle calıstır.

11. hepinize teşekkür ediyorum. denedim sorun olmadı :) iyi akşamlar

12. Bendede trident av688 5+1 sinema sistemi var massallah gümbür gümbür çalıyo amfin olduğu zaman hic bi sorun olmaz

13. amfisi olmasa ne sorun olacak ki ? hoparlörü kaldırmaz çalışmaz sadece. telefona bir zararı olacağını sanmıyorum :)

14. aynen

15. ister inanın ister inanmayın ama ben x3e tiyatro salonundaki 7li anfiye bağladım bangır bangır ses cıkardı hiçte sorun olmadı :)

16. Kesinlik zarar vermez Bunları Düşünmeniz bile yanliş :)

17. Takılan hoparlör sisteminin harici elektrik bağlantısı varsa hiç bir sorun çıkmaz isterse 10+1 olsun.

18. aynen... ve eklemek istiyorum laptop veya bir masaüstü ses kartının saglıyacagı kadar yuksek sesde muzık vermıyecektır ama cok kalıtelı ses alacaksınızdır..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 14:17