5800 Rehber Klavye Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thenorthstar

Üye
    Konu Sahibi
5800 Rehber Klavye Sorunu
Merhaba Arkadaşlar;
5800 telefonun rehberine girip arama çubuğuna tıkladığımda aşağıdaki Sayısal tuş takımı geliyordu fakat formattan sonra artık farklı bir ( isme göre otomatik arama) klavye geliyor, eski haline bir türlü getiremedim, bu klavyeyi tekrar nasıl eski haline getirebilirim?:allalla:

Önce Rehberden kişi aramak için arama çubuğuna tıkladığımda çıkan klavye

Şimdiki Rehber çubuğunum biçimide aşağıdaki gibi ben bunu yukardaki gibi nasıl yapabilirim.

'Patron

'Patron

Üye
benmkı c5-03 . bende 2.verdığın resım gelıyor. odaha guncel ve kullanışlı dostum.:oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
o durum ev ekranı ile alakalı deqiş ev ekranlarını oda deqişir

thenorthstar

Üye
    Konu Sahibi
Olmadı dostum ya yine aynı klavye çıkıyor.

reskin

reskin

Üye
sana daha güzel bir çözüm sunayım. Telefonun kendi rehberi yerine youlu adres defteri programını kullanmanı tavsiye ederim. İster youlu.com dan son sürümünü indir kur istersen google youlu türkçe deyip eski versiyon ama türkçe olanını kur. Sadece rehber değil bir sürü artısı var ses kayıt,karşıdaki kişi telefonu açınca titreme vs gibi.

thenorthstar

Üye
    Konu Sahibi
ne yaptıysam olmadı arkadaşlar ya :vur deli olacağım valla nerdeyse telefonundan nefret edeceğim. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum

kcsoft

kcsoft

Üye
tekrar format atmayı denedinmi ?

thenorthstar

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar, sorunu hallettim, Nasıl yaptığımı aşağıdaki resimden bakabilirsiniz. Ayarlar/Telefon/Dokunma girişi ayarlarına girince orda Uyarlanır arama seçaneğini Kapalı yapınca düzeldi. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...