5800 Red 6 ay garanti + Body Invisible Shield ÖMÜR BOYU garanti. Her Şey dahil 329 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
    Konu Sahibi
5800 Red 6 ay garanti + Body Invisible Shield ÖMÜR BOYU garanti. Her Şey dahil 329 TL
Nokia 5800 Red+INVISIBLE SHIELD
YATIRIMINIZI KORUYUN​

- Sadece 0.2mm kalınlığa sahiptir ve neredeyse gözle görülmezdir
- Böylece ürünün görselliğini koruduğu gibi sizi deri,plastik veya silikon kılıfların hantallığından ve kullanışsızlığından kurtarır. Ayrıca tek bir setle, cihazın ön,arka ve yan kısımlarını( body) komple korumaya alır, bu dünyada bir ilktir
- Piyasadaki diğer seffaf koruma jelatinleri gibi çizilmez ve yırtılmaz. Ayrıca zamanla cihazdan ayrılmaya da başlamaz. Böylece zamanla yenisi ile değiştirilmesine gerek yoktur
- Cihazda tam gövde koruma sağladığı halde, tuşlar ve mikrofon gibi fonsyonelliği etkileyen parçaların üzerini kaplamaz ve böylece diğer kılıflar gibi kullanımı kısıtlamaz
- Özel yapısı sayesinde kayganlığını azaltır, boylece hassas cihazınızın kazayla kayıp elden veya bir yerden düşme riskini de ortadan kaldırır
- Özel uygulama sistemi(kutudan çıkan ShieldSüngeri ve uygulama kartı) ve Türkçe kullanma klavuzu sayesinde cihaza kolayca uygulanır. Çıkartılmak da istenirse de hiç iz bırakmadan ve cihaza zarar vermeden kolayca çıkartılabilir
- Cihazınızın üzerindeki halihazırda oluşmuş küçük-orta derecede çizikleri doldurarak görünmesini %90’a kadar engeller
- Ürünümüzün yukarıdaki özelliklerini kanıtlayan videolara lütfen göz atınız
-Orijinal Şarj Aleti
-Orijinal Kontrol Panelli Kulaklık Piyasa değeri 49TL
-Orijinal USB Bağlantı Kablosu
-Orijinal Kırmızı Bilekliği
-Telefon üzerinde Zagg Invisible Shield Piyasa değeri 45 TL
-Telefon Orjinal Kutusunda, Faturasıyla gönderilecektir.
-Invisible Shield Kutusunda ve Invoice Number Card ile beraber.
Invoice Number, zagg'ın sitesine üye olup ömür boyu garantisinden faydalanmanızı sağlar.
Invisible Shield Account şifre değişimi Satın alan kişi ile görüşülerek yapılacaktır!
Inv. Shield, Zagg Türkiye Distribütörü olan Anka Telekom tarafından tedarik edilmektedir ve ömür boyu garanti kapsamı altındadır.

Kozmetiği cok iyi bu konuda iddia ediyorum daha iyi fiyata bulamazsınız.
Ben aslında bu telefonu bu fiyata satmazdım ama paraya ihtiyacim var

Şehir farketmez Kargo yoluyla ücretsiz gönderilir.

Şimdilik fotoğraf falan koyamıyorum ama şundan farksız:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Almaya değer. Bütçem olsaydı düşünmeden alırdım.

ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
    Konu Sahibi
300tl ona vereceğime sıfır lg optimus alırım
Merhabalar kardeşim,
Benim elimdeki telefon sıfırından farksız ve aslında bakarsan ucuza veriyorum çünkü acil para lazım bana.
Telefon çok temizdir almayı düşünen arkadaşlara söylüyorum...

HakaN-06

HakaN-06

Üye
250-350 arası değişiyor fiyatlar kozmetik durumuna göre

ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
    Konu Sahibi
ben ilk başta 360 yazacaktım alıcı bulamam diye 330 yazdım İnşallah tez zamanda alıcısı çıkar

HakaN-06

HakaN-06

Üye
tez zamanda alıcı arıyorsan sahibindene ilan ver 300 liraya direk kaparlar

ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben sahibinden'i kullanmadım daha önce seninle özel konuşabilir miyiz?

cobanoglu-24

cobanoglu-24

Üye
İyi fiyat ama
telefonun resmini koyman lazım

manush

manush

Üye
tez zamanda alıcı arıyorsan sahibindene ilan ver 300 liraya direk kaparlar

yok öyle bişey :)
kimse kimseyi havada kapmıyor.
300 desen, 250 olmaz mı; 250 desen, 200 veririm; 200 desen, eski takozla takas teklif eden çok olur...

O nedenle kendi telefonunuza kendiniz değer biçin, 2.el şartları epey değişken olur...
Bi de temiz olduğunu söylediğiniz kullanılmış telefon için tanıtım/lansman resimleri yerine kendi çektiğiniz, cihazın gerçek durumunu gösteren fotoğrafını koyarsanız, daha inandırıcı olursunuz. En azından cihaz görünür, sonrasında sorun çıkmaz, bu resimdeki değil diye...

ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncellendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt