5800 opera ve tarayıcı çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

47akrep47

Üye
    Konu Sahibi
5800 opera ve tarayıcı çalışmıyor
arkadaşlar dediğim gibi opera ve telefonun kendi tarayıcısı çalışmıyor, yani hiç bi siteye girmiyor. hata veriyor ama ovi ye falan girebiliyorum internette sorun yok yani. Sildim baştan kurdum, format attım düzelmedi. Nedenini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
arkadaşlar dediğim gibi opera ve telefonun kendi tarayıcısı çalışmıyor, yani hiç bi siteye girmiyor. hata veriyor ama ovi ye falan girebiliyorum internette sorun yok yani. Sildim baştan kurdum, format attım düzelmedi. Nedenini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

telefonun yazılım sürümü düşükse en son çıkan yazılım sürümünü yükleyebilirsiniz.

hard format atabilir

en son çıkan yazılım sürümüne sahipseniz yeniden yükleyebilirsiniz.

internet ayarları otomatik olarak tanımlandığı için ayarlarla uğraşmanıza gerek yok ki zaten oviye girebiliyormuşsunuz.

47akrep47

Üye
    Konu Sahibi
en son sürüm yüklü kardeşim anlamadım bi türlü birden oldu virüs falan olabilirmi acaba

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
en son sürüm yüklü kardeşim anlamadım bi türlü birden oldu virüs falan olabilirmi acaba

evet kardeşim olabilir bir yazılım ile telefonu tara hatta hafıza kartını bilgisayarda biçimlendir yada tarat olabilir yani :oke:

aga_0074

aga_0074

Üye
bende de aynı sorun oldu bugün ama şimdi giriyor..bence opera yi telefondan kaldır ve tekrar yükle..

pissed26

pissed26

Üye
kardeşim hattın avea ise bugün avea internetinde problem vardı tarayıcıda paket veri çalışmıyodu ama whatsapp gravity gibi programlar çalışıyodu telefonluk değil o problem yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...