5800 müzik çalar bozuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
5800 müzik çalar bozuldu
5800 müzik çalar bozuldu her zaman bi sitemden arşiv halinde müzik indirir telefona atardım, bu sefer de attım fakat görmüyor şarkılarımı, kütüphaneyi yenile dediğimde sürekli yenileniyor... hiç bulamıyor ancak bulunamadı da demiyor alternatif mp3 çalarlar bulabiliyor ama telefonun müzik çaları bulmuyor. çözüm yolu biliyor musunuz? (lütfen telefon profesörleri format at demesin) :oke:

alien97

alien97

Üye
telefona cfw yükledinizmi.

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
madem cep telefonu profersörleri'nin telefona format at demesini istemiyosun ozaman hafıza kartına format at tekrar yükle :oke:

• Beğen
Tepkiler: Legendary_484
juristokrat

juristokrat

Üye
x plore ile gizli ve sistem klasörlerini görünür hale getir daha sonra x plore ile müziklerin olduğu klasörde arama yap kardeşim.bazen albüm kapakları sebebyle sistem hata veriyor.xplore ile dosya aramaya gel aranacak dosya uzantısı .* şeklinde kalsın ve arama sonunda mp3 Dışındaki uzantilı dosyaları sil.bende de yenile deynce yenileme olmuyor ve telefon kitlenyodu.bu dediğimi yaptım ve sorun kalmadı.belki işine yapar.ancak sorumluluk kabul edemem söyleyim.snra vebal altına girmeyeyim.

Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
madem cep telefonu profersörleri'nin telefona format at demesini istemiyosun ozaman hafıza kartına format at tekrar yükle :oke:
.
:D

----------Eklendi @ 18:02:23 ---------- Yazıldı @ 17:53:15 ----------

x plore ile gizli ve sistem klasörlerini görünür hale getir daha sonra x plore ile müziklerin olduğu klasörde arama yap kardeşim.bazen albüm kapakları sebebyle sistem hata veriyor.xplore ile dosya aramaya gel aranacak dosya uzantısı .* şeklinde kalsın ve arama sonunda mp3 Dışındaki uzantilı dosyaları sil.bende de yenile deynce yenileme olmuyor ve telefon kitlenyodu.bu dediğimi yaptım ve sorun kalmadı.belki işine yapar.ancak sorumluluk kabul edemem söyleyim.snra vebal altına girmeyeyim.
teşekkürler aradığım cevap böyle olmalıydı işte hemen deniyorum, bu arada fark ettim resim attım resimlerde galeride çıkmıyor bazen galeriye girmiyor donuyor belki bu yöntem çağrem olur :tşk:

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz
juristokrat

juristokrat

Üye
.
:D

----------Eklendi @ 18:02:23 ---------- Yazıldı @ 17:53:15 ----------

teşekkürler aradığım cevap böyle olmalıydı işte hemen deniyorum, bu arada fark ettim resim attım resimlerde galeride çıkmıyor bazen galeriye girmiyor donuyor belki bu yöntem çağrem olur :tşk:

rica ediyorum.yalnız sonucu bildirirseniz herkes faydalanmış olur.

Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
olmadı olmuyor :dry: hafıza kartını biçimlendirdim düzeldi fakat bütün uygulamalar gitti ya bıktım bu sorunlu telefondan

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz
juristokrat

juristokrat

Üye
neyse geçmiş olsun yine de.ancak sorun telefonda değil de hafıza kartında sanki :)

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
sorun çözüldüyse gerisi önemli değil hocam..uygulama dediğin nedir yüklersin bir daha :)
olmadı olmuyor :dry: hafıza kartını biçimlendirdim düzeldi fakat bütün uygulamalar gitti ya bıktım bu sorunlu telefondan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt