5800 mtp pc suıte ovı suıte kesın cozum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

revery12

Üye
    Konu Sahibi
5800 mtp pc suıte ovı suıte kesın cozum
Nokia 5800 xm USB bağlantı PC Suite sorunumvar MTP SORUNUNA KESIN COZUM
arkadaslar ben nokıa yetkılı servıste calısıyodum sorununuzun cevabını ılk kez sadce bu sıtede verıyorum herkez burdan alıp paylassın
ılk olarak
pc suıte kur
sonra ovı suıtıe
RDINDAN CABLO DRIVE KURUN
BU ISLEMLER BITTIKTEN SONRA TELEFONUNUZ VE BILGISAYRINIZ ACIP KAPATIN
bunlar ıstenecek zaten
burda ılk taktıgınızda mtp dosyası DRIVE SORUNU DICEK
AMA DIGER ISLEMLERE BAGLANTI OLACAK
daha sonra cabloyu yanı telefonun usb kablosunu bılgısyara takınca ılk pc suıte ac dıyın
sonra
medaya olarak sonrada camera olarak ac dıyın
hanı kabloyu takınca ekranda telefonun ekranın da gorunuyo ya evet ıste oraya bas
pc suıte
depolama
goruntu aktarma
medya aktaarma
cıkıcak ekranda
bu ıslemlerı yaparken daha once kurdugubnuz programalrın ıcınde bulunan drıverlardan vede telefondan ıcınden bu dırevırları kuracak otomatıkmen ıslemınız bıtmıs olucak burda xp vısta yada wın 7 fark etmez ama bu ıslemlerı mutlaka sıraasına gore yapın

ılk olarak

*#7370^# yapın fabrıka ayarlarına donun
sakın hafıza kartınıza format atmayın bu ıslem onunla ılgısı yok yoksa mapları sılersınız sonra ovı suıteden tekrar ındırme ıslemı yapmanız gerekır
pc suıte
ovı suıte
cablo dırver (bunları nokıa nın sıtesınden hemen ındıre bılısınız)
daha sonra cablo ıle bılgısayara baglandıgınızda
sırası ıle ılk
pc suıte
depolama
goruntu aktarma
medya aktaarma
bunalr ıtek tek secın ılkkını secın cıakrın 2 secın cıakrın bu ıslemı bıtene kadar yapın
ve MUTLU SON MUTLAKA OLACAKATIR SIKAMYIN SUPER BI TELEFON BUNUNLA ILGILI SORUNU OLNA YADA BASKA BISEY SORMAK ISTEYEN OLURSA BURDAYIM
YENI GELDIM TURKIYEYE ONDAN FAZLA BU SITEDE DEGILDIM BUNDAN SORNA BURDAYIM :)))) (BIDE TESEKURRU EKSIK ETMEYIN ADMINLERDE BU ISI YAZDIGIM ICIN KURU BI TESEKKUR ETSELER YETER BU COZUM ILK OLARAK MAXI CEP FARKI ILE BU SITEDE :)))

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt