5800 kullanıcıları bi bakarmısınız...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleko978

aleko978

Üye
    Konu Sahibi
5800 kullanıcıları bi bakarmısınız...
MERHABALAR ARKADAŞLAR 5800 TELEFONU YENİ ALDIM SYMBİAN S60 V5 GALİBA İŞLETİM SİSTEMİ VE HACK LENMESİ GEREKİYORMUŞ PRO OYUN VS YÜKLEYEBİLMEK İÇİN BİRAZ ARAŞTIRDIM AMA PEK BİŞE ANLAMADIM CFV DİYOR JAF DİYOR BU PROLAR NE İŞE YARIYOR TELEFONA FAYDALARI YADA ZARARLARI NELER YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TELİ HACKLEME YÖNTEMİ NEDİR LÜTFEN YARDIM....:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm

SilentOne

SilentOne

Üye
telefonun versiyonu nedir onada *#0000# den öğreniyon bu ardaa jaf kullanamyı öğrenmelisin

maktama

maktama

Üye
MERHABALAR ARKADAŞLAR 5800 TELEFONU YENİ ALDIM SYMBİAN S60 V5 GALİBA İŞLETİM SİSTEMİ VE HACK LENMESİ GEREKİYORMUŞ PRO OYUN VS YÜKLEYEBİLMEK İÇİN BİRAZ ARAŞTIRDIM AMA PEK BİŞE ANLAMADIM CFV DİYOR JAF DİYOR BU PROLAR NE İŞE YARIYOR TELEFONA FAYDALARI YADA ZARARLARI NELER YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TELİ HACKLEME YÖNTEMİ NEDİR LÜTFEN YARDIM....:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm

İlkönce lütfen "bağırmayın" ( Büyük harflerle yazmayı bırakın)
Sonra da Symbian v9.4 Sistem Modifikasyon Uygulamaları kısmındaki başlıkları okursanız istediğiniz bilgileri bulacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt