5800 kulaklık tavsiyeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emoloki

Üye
    Konu Sahibi
5800 kulaklık tavsiyeleri
arkadaşlar 5800 için kulaklık arıyorum.aradığım sadece mükemmel ses. kulaklık tavsiyelerinizi bekliorum

futbol123

futbol123

Üye
philips in kulaklıkları basları falan güzel yada sony

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Maddi gücüm yeter diyosan Sennheiser'ın pahalı modelleri çok iyi diyor deneyenler ama ben normal fiyatlarda bişi arıyorum dersen, Philips SHE 2610'u aldım (16 TL) 3 hafta önce süper yani tek kelimeyle. Değişebilir kapakları da var kulaklığın tek renge bağlı kalmıyosun. Gri gövdeli var Beyaz gövdeli var Gri olandaki renkleri daha çok beğendim mavi kapağı taktım çok hoş oldu. Kablo rengi beyaz ikisinde de.
Paket içinde:
Kulaklık
Bir çift yastık
Kendi üzerinde alacağın renge ait kapak ve onun dışında 4 farklı renk kapak var.

3.5MM orjinal girişli yani herhangi bir dönüştürücüye ihtiyaç yok 2.5MM'lik bir telefonda (Örn. 6300) kullanmak için gerekli olan aparat paket içinde yok.

106 DB ses gücü, 16 Ohm empedans değeri var, ayrıca 12 ile 22000 hz arasındaki sesleri rahatlıkla alabilirsin bant genişliği iyi yani :)

Kablo uzunluğu 1 metre kabloların boyu simetrik yani biri ötekinden uzun değil ikisi de eşit.

Diğer seçenekleri de değerlendir istersen benim tavsiyem bu :) Kendimi satış danışmanı gibi hissettim metne bak ya ürünü tanıttım :D

emoloki

Üye
    Konu Sahibi
sennheiser cx300 diye bi kulaklığı varmış herkes onu tavsiye ediyor fakat fiyat biraz pahalı 100 tl

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
CX500 çok daha iyi 160-180 TL Civarı fiyatı var. Diğer bütün modellerinden ayrılan en büyük özelliği Çİft katlı yastığının olması. Anıl incelemesini yapmıştı forumda arat bulursun.

SilentOne

SilentOne

Üye
wh 301 al direk

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Nokia kulaklık alma.

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
cx300 kullanıyodum... 2 yada 3 sene tam hatırlamıyorum kullandım ve çok memnumdum... ama malesef geçen ay içinde bozdum sanırm..:( nedenini anlayamadım ama ses seviyesi önce bi kulaklık sonra öbür kulakta ikisi beraber düştü... neyse yani bozuldu ama almayı düşünen biri warsa tavsiye ederim gerçekten çok harika bi ürün... bende şimdi bu bozulunca yenisini spariş ediyim dedim... bu sefer cx500 aldım..:D daha elime geçmedi ama geldi sayılır... neden bu kadar detaya girdim bilmiyom ama sonuç olarak şunu söyleyebilirim...

sennheiser kulaklıklar... tek geçerim... kalite istiyosan sennheiser derim..:D

bu da ok gzl bi slogan oldu..:P

472kadir

472kadir

Üye
arkadaslar bnce nokıa nın WH-701 cok ııı bas filan kısayol tuslarıda var fiyatı ıse 35 40 falan
:evet:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Creatıve kulaklıklarına yada arkadaşın dediği gibi she al bak keyfine:yuru

Symbianist

Symbianist

Üye
Siz hayatınızda kulaklık görmediniz mi hacılar? Dünyanın tek markası JBL dir.

61semih

61semih

Üye
Sennheiser IE-6 al hepsiburdada 400 tl :D :aha:

----------Eklendi @ 11:45:57 ---------- Yazıldı @ 11:43:02 ----------

Siz hayatınızda kulaklık görmediniz mi hacılar? Dünyanın tek markası JBL dir.

ee koss dıye bır marka yokmu veya Sennheiser ,shure ,akg
fakat en ıyı bence Sennheiser

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Nokia wh 205 neyinize yetmiyor arkadaslar 400 lira para werilmez kulakliga içinize oturur.Ben bu alanda çok fuzuli gereksiz malzemeler aliyorm bilgisayar,telefon,tv vs için ama kulaklıga maksimum 20 tl veririm.Bahsi geçen sennheiser kulaklıgın wh 205 ten çk farki yk empedans ve ferekans olarak kagit üstünde üstün ama bunu kulagin anlamasi güç ve aralarinda 380 lira var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt