5800 kulaklık sesi çözümü programsız buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeverCry

NeverCry

Üye
    Konu Sahibi
5800 kulaklık sesi çözümü programsız buyrun...
Arkadaşlar bu ilk paylaşımım öncelikle yazmış olduğum maddeleri tek tek uygularsanız kulaklıktan muazzam bir ses alırsınız.tarafımdan bizzat denenmiştir.başlayalım;
1-5800 kutusunda verilen orjinal kulaklığımızı telefonumuza takıyoruz.
2-çıkan seçenekler arasından müzik kulaklıgını seçiyoruz.
3-ekolayzer ve ses ayarlarımızı en yüksek seviyeye aldıktan sonra,
4-kulaklıgı çıkarıp tekrar takıyoruz.aksesuar olarak müzik standı evet yanlış görmediniz arkadaşlar müzik standını seçiyoruz.
Ve artık keyifle müzik dinleyebilirsiniz.
Not: bi teşekkürü esirgemeyin.saygılar...

• Beğen
Tepkiler: redspawn

Terzi38

Terzi38

Üye
Fark var ama Pek ise yaramıyor en iyisi kulağa tam giren kulaklık var mp3 kulaklığı onunla müzik ve film izlemek sinemadan farksız oluyor

flunight

Üye
evet yanlış duymuyorum ses süper:d:

NeverCry

NeverCry

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar deneyenler sonuçları yazsın lütfen

mcgunnies

mcgunnies

Üye
Valla öncelikle paylaşımın için teşekkürler.Denemek isterdim fakat telefonumu yeni aldım 3 hafta çnce vodafone 945 dokunmatik şuanda bazı mp3 lerde ses problemim var.Fakat mp3 gain proğramıyla sorunumu çözdüm he yapılan la pek bişey yok derseniz mp3 gain proğramı deneyin derim yalnız sagopa şarkıların'da pek işe yaramıyor :) sesi yükselttiğiniz taktirde berbat çızırtı duyarsınız mp3 gain proğramı slov ve arabesk'de işe yarıyor. :)

--------------- Ekleme ---------------

Olmadı derseniz verdiğim proğramı kullanın,ancak dediğim gibi baslı mp3 lerde işe yaramıyor.

abdulkaradeniz

abdulkaradeniz

Üye
arkadaslar ben orjinal 5800 kulaklığını takıyorum bana seçenekler çıkmıyor (müzik kulaklığı, tv çıkışı, ses çıkışı...) takar takmaz varsayılan aksesuar: kulaklık diyor. bir sorunumda kulaklıktan kısa olan kablodan (sol taraftaki) hoparlörden çok az ses çıkıyor. yardımcı olabilecek var mı?

56berkay

Üye
arkadaslar ben orjinal 5800 kulaklığını takıyorum bana seçenekler çıkmıyor (müzik kulaklığı, tv çıkışı, ses çıkışı...) takar takmaz varsayılan aksesuar: kulaklık diyor. bir sorunumda kulaklıktan kısa olan kablodan (sol taraftaki) hoparlörden çok az ses çıkıyor. yardımcı olabilecek var mı?

kulaklıgı tam oturtturmadan dene o zaman çıkıyor ekranda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt