5800 klozete düsürdüm telefon çalısıyor ama ekranda sorun var -s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anıel

Üye
    Konu Sahibi
5800 klozete düsürdüm telefon çalısıyor ama ekranda sorun var -s
merhaba arkadaslar bı konuda yardımınızı almak ıstıyorum

5800 telefonumu tuvalete düsürdüm 30 sn kadar suyun ıçınde kaldı hemen çıkarır çıkarmaz bataryayı sım kartı hafıza kartını söküp kuruladım ve vakumlayıcıyla ıçındekı suyu çektım düsük ayarda tabıkı bıraz saç kurutma makınasıyla hafıfçe kuruttum daha sonra pirinç dolu bı kavanozda beklettım 1 gün ve açtım ınanamadım çalısıyor hoparlör kamera ahıze sebeke çekıyor hıçbı sorunu yoktu. taa kı ekranı dıkkatlı bakana kadar.. sanırım su geçmıs ekranın ıçıne ve ıslemıs.. garantı dısı oldugu ıçın ılgılenmedıler bende ekranı herhangı bı telefoncuya yaptırıp elden çıkartmayı düsündüm ama 7tane ekran denemısler hepsinde aynı hatayı vermıs..
hata şudur :
ekran takılıyor ve telefon çalısıyor kasa takıldıktan sonra hersey tamam ama 10 sn geçıyor ekran kararıyor.. ama kendı bozulan ekranında hersey gayet normal . parmak okuyor ama kırık gıbı bı görüntü var ve dalga dalga.. son bi çözüm denıceklerını bu da olmazsa tamırın mümkün olmadıgını söyledıler. telefonum versıyon mu ne arıyormus ekranda sanırım onun gıbı bısey söyledıler..
bu konudakı görüslerınızı alabılırmıyım. acaba kvk ya da genpaya götürsem çözümü olabılır mı ? tek sorun ekran ve telefonun çalısması bıle benım ıçın bı mucıze adeta.. :hmmm

tesekkürler sımdıden..

nonamex

Üye
Sıvı teması yaşayan elektrik aletler bir daha kolay kolay düzelmiyor.

Utku

Utku

Üye
çok ucuza yedek parça niyetine sat

safakk

safakk

Üye
bana kalırsa yaptırıp satsan dahi astarı yüzünden pahalıya gelir illa yaptıracağım dersen genpa yada kvk ya parayı bastırıp yaptırırsın ama mantıklı olmaz 2.elden yedek parça diye satman daha iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt