5800 kayıt dışı oldugu tespit edilen ımeı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tracy35

Tracy35

Üye
    Konu Sahibi
5800 kayıt dışı oldugu tespit edilen ımeı
ben 05/12/2009 tarihinde 5800 aldım 1 2 ay sonrada sertıfıka hatası verıyor dıye OPDA.NETSitesinden Sertifika almıstım
açaba burdan Sertifika aldım dıyemı kayıt dışı olmuştur onuda bılemıyorum YASAL UYARI 22.10.2011 tarıhınde mesaj geldi 358247......... İMEİ NOLU CIHAZ KAYITDISIDIR 1 HAFTA İÇİNDE KAPANACAKTIR SATIN ALDIGINIZ YERE BASVURUNUZ
DİYE MESAJ GELDİ TELEFONUN FATURASI BENIM ADIMA KAYITLIDIR ama faturayı bı yere sakladım bulamıyorum fatura olmadan kayıt ettıremeyızmı ki ? uzman arkadaşlar yardım ederse sevınırım alın resımde

Symbianist

Symbianist

Üye
Anladığım kadarıyla telefon kvkli . Eğer öyleyse varsa genpa yoksa da kvkya gidebilirsin. Tamirlerde fatura sormazlar sadece imeiye bakıp onlar garantili mi değil mi kontrol ederler. Bir git derim ben.

• Beğen
Tepkiler: Tracy35
Tracy35

Tracy35

Üye
    Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla telefon kvkli . Eğer öyleyse varsa genpa yoksa da kvkya gidebilirsin. Tamirlerde fatura sormazlar sadece imeiye bakıp onlar garantili mi değil mi kontrol ederler. Bir git derim ben.
peki anladım onlar haledermi ımeı kayıt işini _? sonuçta kapanaçak dıyor inş olur

anılbaran

anılbaran

Üye
opda ile alaksı olmayabilir :/

• Beğen

ahmetc503

mesaj daki imei ile telinin imeisi tutuyomu çünkü yalan mesaj atıp dolandıranlar var

• Beğen
oleytoo

oleytoo

Üye
faturanı bulup telefonu açtırsan bile telefonu ancak tek sim kartla çalıştırabilirsin fakat yurtdışından gelen birinin üstüne telefonu kayıtlarsan veya elindeki dandik bi telefonun imeisi ni ona çaktırırsan(eski nokialarda bu olay vardı s60v3 ten sonrasına koruma var diye duydum ne kadar doğru bilemem) ve o dandik telefonu daha kullanmazsan adam akıllı tekrar çalışabilir diye biliyorum hiçbirini yapamassan yurt dışında yaşayan bi akrabana falan sat telefonu türkiye dışındaki ülkelerde sorunsuz çalışır ... insanın canını fazlasıyla bozacak bir durum geçmiş olsun :(

• Beğen
Tracy35

Tracy35

Üye
    Konu Sahibi
mesaj daki imei ile telinin imeisi tutuyomu çünkü yalan mesaj atıp dolandıranlar var

Evet Tutuyor Kardesim Bakalım işlerim çok yogun pazartesı izin alıp kvk genpa garantıye vermıştım telefonumu eskı kayıtlara bakıp ınş bişi yapabılırler yoksa faturayı bulmaktan baska care kalmıçak

----------Eklendi @ 21:02:00 ---------- Yazıldı @ 20:59:41 ----------

faturanı bulup telefonu açtırsan bile telefonu ancak tek sim kartla çalıştırabilirsin fakat yurtdışından gelen birinin üstüne telefonu kayıtlarsan veya elindeki dandik bi telefonun imeisi ni ona çaktırırsan(eski nokialarda bu olay vardı s60v3 ten sonrasına koruma var diye duydum ne kadar doğru bilemem) ve o dandik telefonu daha kullanmazsan adam akıllı tekrar çalışabilir diye biliyorum hiçbirini yapamassan yurt dışında yaşayan bi akrabana falan sat telefonu türkiye dışındaki ülkelerde sorunsuz çalışır ... insanın canını fazlasıyla bozacak bir durum geçmiş olsun :(
,
saol kardeşim peki anlıyorum nasıl tek sim kartacalışır ayrıntılı cevaplarmısın benım telım cıft hatlı deyıl tek hatlı mesela telefon sım kartı benım adımamı aıt olması lazım ayrıntılı soylermısın

----------Eklendi @ 22:24:02 ---------- Yazıldı @ 21:02:00 ----------

opda ile alaksı olmayabilir :/

bilmıyorum ben sadeçe oraya verdım ımeı belkide olmayabılır ne bilim ordan subelendım ondan yazdım

oleytoo

oleytoo

Üye
tek sim kart derken ornegin telefonunda yalnizca senin beliledigin hat calisir baska bi arkadasinin falan sim kartini takip calistiramassin telefonu

• Beğen
Tracy35

Tracy35

Üye
    Konu Sahibi
tek sim kart derken ornegin telefonunda yalnizca senin beliledigin hat calisir baska bi arkadasinin falan sim kartini takip calistiramassin telefonu
anlıyorum ınş ogle bişi olmaz yoksa çok kotu bir durum ........

Tracy35

Tracy35

Üye
    Konu Sahibi
beni bilgılendıren herkeze teşekurler telefonumu kayıt etırdım sagolun cok mutluyum

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geçmiş olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...