5800 ımı Kasa Acıklıgından Garantiye Verdim Bakarsanız sevinirm.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

staLky

Üye
    Konu Sahibi
5800 ımı Kasa Acıklıgından Garantiye Verdim Bakarsanız sevinirm.
Arkadaslar öncelikle s.a tel suan kvkda kvkdan telın durumunu ogrenlıorz fakat parca deısıklıgı olmus sanırsam bu parca nedır acaba bi blgisi avrmı?ve benden para alacaklarmı telı alalı 1 ay olmadı? 2 hafta daha :S

ranti Durumu Garanti Dahili Alınan Parça 1xMMC YOK-
1xPİL BL-5J 4010-
1xPİL KAPAĞI-
Müşteri Şikayeti ÜST KASA KISMINDA AÇIKLIK VAR,KİLİTLENİYOR AÇILMIYOR IMEI/Değişim Değişim Tarihi Emanet Cihaz Teslim Tarihi Geri Alma Tarihi Yüksek Seviye 152-TS Ankara Kayıt Tarihi Servis Durumu İşlem Görüyor - Parça Bekliyor Arıza POW-Kilitleniyor Tamir MR - Mekanik Onarım Değişen Parça A-COVER ASSY RED P3449 Swap HAYIR Yeni IMEI Fatura Bilgisi 0 TL

A-COVER ASSY RED P3449 bu parcayı deyistirmisler sanırsam ne oldugunu bılen varmı bu parcanın camı falandamı deısecek ben 10tlye cama film almıstım tele odamı gıttı sımdı of of !!!

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Kapağı değiştiriyorlar.

staLky

Üye
    Konu Sahibi
hmm ben simdi kapaga yani ekrana filim cam almıstım 10 tlye odamı gıttı nolacak sımdı? :S

--------------- Ekleme ---------------

ve para verecemmı garantısı var benı alakadar etmez cnkü kendi sorunları öleydi aldgmda ben?

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Telefonun garantisi devam ettiği sürece senden kaynaklanmayan hiçbir soruna para ödemezsin. Ön kapak panelini değiştirirlerse koruyucu jelatin gider yeni almak zorunda kalırsın.

muron70

muron70

Üye
kardeşim değiştirmezler ön kapa ama bence hiç gerek yoktu ufacık açıklık için yeni telefonu ellettirmeye şimdi baska sorunlar çıkacak

staLky

Üye
    Konu Sahibi
ne sorun cıkabılırkı? :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...