5800 ilginç sorun yardim lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aaeaa

Üye
    Konu Sahibi
5800 ilginç sorun yardim lütfen
Arkadaşlar Öncelikle Allahin Selami Üzerinize Olsun benim 5800 hafif bi sıvı teması aldi telefonu koydugum yer ıslakti alt taraftan biraz sıvı aldi hemen kaldirdim cikardim sarji falan pirinç içerisinde beklettim 10 saat falan sonra cikardim calisti tekrar fakat dokunatigi sorun cikardi prince tekrar koydum dokunmatik sorunu düzeldi bu seferde bu sorunu fark ettim tus kilidine koydugum halde arama tuşu kapatma tuşu ve yukaridaki xpress tusunun isiklari sonmuyordu telefonu kapattim sorun düzeldi yine ayni oldu kapatip birdaha açmak istedigimde açilmadi pirincin icine koyuyorum sabah cikariyorum calisiyor fakat kapaninca acilmiyor power tusuna uzun basiyorum gene acilmiyor sorun nerde olabilir yardimlarinizi bekliyorum arkadaşlar. simdiden tessekürler

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Değişik bir olay format atmayı dene.

csll

csll

Üye
kardeşim bence telefon iyice elden gitmeden bi servise götür böyle zorlamaya devam edersen cihazı daha kötüsü olabilir

• Beğen
Tepkiler: aaeaa
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Önce bir format atmayı dene aynı şeyi verirse gidersin garanti veya tamirciye.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefona yedek oluştur ve Furkan arkadaşımın dediği gibi format at. Tavsiyem hard format atman yönündedir. Telefon düzelmez ise servise verin o zaman.

aaeaa

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format Attim Dokunmatik Sorunu Oldugunda Fakat hard formattan sonra böyle olmaya başladi

- - - Eklendi - - -

Telefonda son sürüm yüklü yarin tekar güncelleme yapacagim umarim sorun yazılım ile ilgilidir. bu arada cihazin garantisi bitti kvk servisine göndermem için ne yapmam gerekli malesef şanlıurfada kvk servisi yok buradaki telefonculara birakmak istemiyorum açıkcasi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hard Format Attim Dokunmatik Sorunu Oldugunda Fakat hard formattan sonra böyle olmaya başladi

Peki hafıza kartına format attınız mı ? Zira hafıza kartında ki program artıkları da telefonun stabil çalışmasını engeller. Hafıza kartına format atmam diyorsanız xplore ile sys , system , data , private dosyalarını silebilirsiniz.

aaeaa

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartına format atmadim fakat hafıza kartını bugun hiç kullanmadim hafiza kartini çikarmiştim bugun aksam telefonu kapattim tekrar açmak istedigimde açilmiyordu pover tusuna basiyordum 1 kere titresim oldu ondan sonra hiç titresim gelmedi suan basili tutmama ragmen telefon açilmiyor

- - - Eklendi - - -

Bataryayi bi 20 dakka once cikardim ve hiç takmadim simdi takip açtigimda tekrar açildi kapatip sim kartı koydum tekrar açmak istedigimde hafif titresim geldi ekran gelmedi cikarip birdaha taktigimda bataryayi acilmadi bataryayi cikarip bekleyince aciliyor

Malamadrı

Malamadrı

Üye
pilav üstü telefon :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hafıza Kartına format atmadim fakat hafıza kartını bugun hiç kullanmadim hafiza kartini çikarmiştim bugun aksam telefonu kapattim tekrar açmak istedigimde açilmiyordu pover tusuna basiyordum 1 kere titresim oldu ondan sonra hiç titresim gelmedi suan basili tutmama ragmen telefon açilmiyor

- - - Eklendi - - -

Bataryayi bi 20 dakka once cikardim ve hiç takmadim simdi takip açtigimda tekrar açildi kapatip sim kartı koydum tekrar açmak istedigimde hafif titresim geldi ekran gelmedi cikarip birdaha taktigimda bataryayi acilmadi bataryayi cikarip bekleyince aciliyor
Başka bataryan varsa onunla açmayı dene istersen telefonu. Birde telefona en son ne zaman hard format attınız.

aaeaa

Üye
    Konu Sahibi
Baya araştırdım netten bi çözüm buldum fakat sorunun hala neden kaynaklandigini bulamadim telefonu kapatinca bataryayi çikarip bi 10 15 dakka bekliyince telefon tekrar açiliyor bazen 1-2 kere titriyor acilmiyor bataryayi cikarip taktigimda aciliyor şöyleki şu arama tuşu kapatma tuşu ve menü tuşu ışıkları tus kilitleyince bile acik kaliyor sürekli yaniyor o ışıklar sorun nerde olabilir ?

- - - Eklendi - - -

başka batarya ile denedim fakat değişen birşey yok. hard formati su yedikten sonra attim dokunmadigi çalismiyordu attm bi kaç gün sonra düzeldi sorun kalmadi ama simdide bu sorun var

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yeniden yazılım yükle.

aaeaa

Üye
    Konu Sahibi
yazılımın son sürümü yüklü pc suite programi ile yazılımı güncelleştireyimmi yoksa flash ilemi atayim ?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kardeş Mesaj kutun dolu cevap veremedim al buradan yap.

BURAYA TIKLA

aaeaa

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş phonenix ile yazılımı güncelledim fakat telefon kapandi ve birdaha acilmadi yine ayni sorun phoenix hata verdi usb baglantisi kesildi diye bataryayi falan cikardim tekrar denedim fakat sonuç ayni telefon kapaninca acilmiyor suan bekliyorum inş sorunsuz sekilde açilir sorun neyden kaynaklaniyor acaba ?

- - - Eklendi - - -

telefon kapandigi zaman açilmiyor bataryayi cikarp bi 10 15 dakka bekledikten sonra aciliyor demek istedigim bu yazılımı güncellemeye çaliştim fakat olmuyo telefon acilmiyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefonu bir tamirciye götürün Batarya yada güç beslemesinde sorun var. En fazla 1 gün bile kalmaz tamirde.15 20 tl ye halledilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt