5800. Herşey .exe uzantılı oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kǔr Şâd

Üye
5800. Herşey .exe uzantılı oldu.
Telefonda bunu fark ettim. Bilgisayara format attım, telefona hard format attım. Dosyaları yedekledim hafıza kartını biçimlendirdim. Fakat herşey aynı, hep .exe uzantılı. Ne yapmam gerekmekte.

Muharremoter

Muharremoter

Üye
Kardeşim senin bilgisayarında virüs vardır usb bağlantısı yaptığın an bulaşır bilgisayarı iyi temizlemeni hafıza kartını telefondan biçimlendirmeni öneririm.

uribaju

uribaju

Üye
virus kesin yada h.kartindanda olabilir(sadece h.kartindakiler exeli ise) kurtarmak icin yontemleri vardi forumda yazaznlar vardi arastirman lazim g.olsun

mangdaşire

mangdaşire

Üye
mutlaka virüs.kartına bulaşmış.

izmitli1983

izmitli1983

Üye
eset nod ile tarattır exe uzantılı olanlar virüstür mutlaka tarattıktan sonra gizli dosyaları göster yap orjinal klasörleri göreceksin

s_uzun

s_uzun

Üye
o virüs benim tele çok kez bulaştı antivrüsle taratma dosyalarn silinebilir. Telefonu pcye bağla xpde olmuyo galiba ama vistada exe uzantılı aslında exe olmayan klasorler yeni pencerede açılıyo önemli belgelerini yedekle. Snra direk h. Kartını biçimlendır

Kǔr Şâd

Üye
Bir hafta sonra eve döneceğim buradaki bilgisayar üzerinde işlem yapmak istemiyorum. Telefonda her hangi bir sorun çıkartmaz dimi, evimdeki bilgisayar virussuz, sorunsuz.

s_uzun

s_uzun

Üye
telefnda belgelerine ulaşamazsn onun haricinde bir sorun çıkartmaz en azından bende sorun çıkarmadı

izmitli1983

izmitli1983

Üye
arkadaşım exe uzantılı klasörler kendisi virüs sen sadece hafıza kartını tarattır bu virüs orjinal dosyaları gizli dosya yapıyo tarattıktan sonra gizli klasörleri göster dedin mi gizlenmiş klasörleri göreceksin

muxo

muxo

Üye
o telefonu hafıza kartına takarsan bilgisayarınada virüs bulaşır.onun için sakin takma. Telefonun hafıza kartına telefondan biçimlendir. Benden söylemesi

saqe41

saqe41

Üye
Format Tek Kurtuluş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt