5800 Hakkındaki Düşünceleriniz? (Tüm Kullanıcılar Buraya)

• 6 Kasım 2010
  • 725 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hayırlı Günler,
    5800 almayı düşünüyorum arkadaşlar sizinde düşüncelerinizi almak istedim.Önceki telefonum n96 idi.Daha 6 gb dolu olmasına rağmen son versionda acaip kasıyordu neyse kurtuldum şu illet telefondan. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yazan: wampirus45
  2. ALMA BEnce paranı birikt,r n8 al daja ucuz dersen
    htc snap olabilir :D

3. bencede alma ben aldım çok pişmanım

4. n8 al para olsa bende alacam :)

5. bnce 5800 modası geçti n8 al

6. Arkadaşlar n8 de biraz tuzlu ya :)

7. bnde 5800 almayı düsünüordum ama forumda yazılanlardan sonra vazgeçtim.bnce nokia 5530 xm al derim fiyatı 400-550 tl civarı.

8. anlamıyorum ki 5800dan neden vazgeçiyorsunuz? :off: 2 hafta olmadı alalı telefondan acayip derecede memnunum samsung star kullanmış biri olarak

9. Şimdi memnunsunda arkadasım kullananların çoğu çok sorunlu bir telefon olduğunu söylüyorlar :D

10. şükür bi sorununu görmedim forumdaki sorunların şimdiye kadar hiçbirini yaşamadım yaşamamaya da özen göstericem

11. Telefonun çok fazla yorma :D çok dosya ve program indirme bazı dosyalar çok kolay zarar verebilio :D

12. doğru söylüyosun zarar veriyo ama benim kullandığım 1-2 program var bataryayla ilgili olanlar,gitarla ilgili olanlar ve ilgi çekiciler :ehe

13. genellikle bazı programlar çok rahat bir şekklde zarar verio telefonu yıpratıo :D

14. 5800 al.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 14:39