5800 Hakkındaki Düşünceleriniz? (Tüm Kullanıcılar Buraya)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wampirus45

Üye
    Konu Sahibi
5800 Hakkındaki Düşünceleriniz? (Tüm Kullanıcılar Buraya)
Hayırlı Günler,
5800 almayı düşünüyorum arkadaşlar sizinde düşüncelerinizi almak istedim.Önceki telefonum n96 idi.Daha 6 gb dolu olmasına rağmen son versionda acaip kasıyordu neyse kurtuldum şu illet telefondan. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

OğuzcanAbi

Üye
ALMA BEnce paranı birikt,r n8 al daja ucuz dersen
htc snap olabilir :D

yorgunazrail

Üye
bencede alma ben aldım çok pişmanım

Brain.

Brain.

Üye
n8 al para olsa bende alacam :)

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce 5800 modası geçti n8 al

wampirus45

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar n8 de biraz tuzlu ya :)

jeshogh

jeshogh

Üye
bnde 5800 almayı düsünüordum ama forumda yazılanlardan sonra vazgeçtim.bnce nokia 5530 xm al derim fiyatı 400-550 tl civarı.

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
anlamıyorum ki 5800dan neden vazgeçiyorsunuz? :off: 2 hafta olmadı alalı telefondan acayip derecede memnunum samsung star kullanmış biri olarak

jeshogh

jeshogh

Üye
Şimdi memnunsunda arkadasım kullananların çoğu çok sorunlu bir telefon olduğunu söylüyorlar :D

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
şükür bi sorununu görmedim forumdaki sorunların şimdiye kadar hiçbirini yaşamadım yaşamamaya da özen göstericem

jeshogh

jeshogh

Üye
Telefonun çok fazla yorma :D çok dosya ve program indirme bazı dosyalar çok kolay zarar verebilio :D

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
doğru söylüyosun zarar veriyo ama benim kullandığım 1-2 program var bataryayla ilgili olanlar,gitarla ilgili olanlar ve ilgi çekiciler :ehe

jeshogh

jeshogh

Üye
genellikle bazı programlar çok rahat bir şekklde zarar verio telefonu yıpratıo :D

PlaJGezgini

PlaJGezgini

Üye
5800 al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt