5800 Hakkında Birkaç Sorum Var. Lütfen Yardımcı Olur Musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wlknzn

Üye
    Konu Sahibi
5800 Hakkında Birkaç Sorum Var. Lütfen Yardımcı Olur Musunuz?
Öncelikle merhaba,
5800 v60.0.003 hakkında birkaç sorum olacak bu konuda çok bilgim olmadığından forumda nasıl arayacağımı da bilmiyorum link verirseniz de olur.
1. 5800 telefon hafızası az olduğundan hiçbir şey yükleyemiyorum. Nasıl root edebilirim.
2. Telefonu hackleyip kullanmak istiyorum. Hangisini kullanayım ve bunu yaptıktan sonra telefona uygun programları nasıl bulacağım. Whatsapp dahil.
3. Android programlarını bu telefonda kullanmam mümkün mü?
4. Arkadaşlar bu telefon kadar sosyal medya düşmanı bir telefon daha yok. Bu sorunu nasıl aşabilirim.
Bir el atında şu sorunları çözelim

esokmen

esokmen

Üye
Kardesim ilk once soyle diyeyim. Symbian da root olayi yok
Hack var ama bir uygulamayi yuklerken hafiza kartini.secersen oraya gelir ikinci olarak hacklemek icin yine forumumjzda symbian cihazlari 3 dakikada hacklemek diye konu var aratirsan bulursun onu yap oluyor. Uygulamalar icjnde yjne forumumuzdan yararlan masallah hersey var. Ve en son olarak android iygulamalarini burada kullanamazsjn.

wlknzn

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim ilk once soyle diyeyim. Symbian da root olayi yok
Hack var ama bir uygulamayi yuklerken hafiza kartini.secersen oraya gelir ikinci olarak hacklemek icin yine forumumjzda symbian cihazlari 3 dakikada hacklemek diye konu var aratirsan bulursun onu yap oluyor. Uygulamalar icjnde yjne forumumuzdan yararlan masallah hersey var. Ve en son olarak android iygulamalarini burada kullanamazsjn.
Hocam şimdi telefonu hackledim peki bir de cfw atsam, bu cfw yi attıktan sonra symbian uygulamalarını kurabiliyor muyum? kısacası cfwler için programlar ayrı mı? bir de önerebileceğin bir modifikasyon var mı?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
uygulama yükleme olayı hack ile alakalı hackler qt ve pyton yüklersn baya bi uygulama yüklersn cfw olarak hakan güvenin cfwsini yükleyebilirsın

wlknzn

Üye
    Konu Sahibi
uygulama yükleme olayı hack ile alakalı hackler qt ve pyton yüklersn baya bi uygulama yüklersn cfw olarak hakan güvenin cfwsini yükleyebilirsın
http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...as-symbian-belle-fp5-01-02-2013-a-604563.html Hocam bu cfw yi yükledim buna uygun programları nasıl bulabilirim bana özellikle twitter facebook vs programları lazım. Bu arada teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/5800-as-x6-as-symbian-belle-fp5-01-02-2013-a-604563.html Hocam bu cfw yi yükledim buna uygun programları nasıl bulabilirim bana özellikle twitter facebook vs programları lazım. Bu arada teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

Hocam program yükleyebiliyormuşuz da qt ve pyton için nasıl yapabileceğimiz anlatan link verebilir misin? Aradım ama eski yazıları buldum.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
bu pyton qt yüklemene gerek yok büyük ihtimalle o sorunu çözmüştr uygulama içinde s60v5 uygulamalar bölümüne bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt